Polska i Niemcy wobec żydowskiego syjonizmu

Warto czytać stare gazety. Można dzięki temu znaleźć ciekawe fragmenty, które w ciekawość większą się oblekają przy ich porównaniu. Oto jedna z perełek jaką odkryłem, i postanowiłem się z państwem podzielić.

Londyński Daily Express 24.03.1933 – ogłoszenie „świętej wojny” z Niemcami przez międzynarodowe żydostwo (Judea wypowiada wojnę Niemcom. Żydzi całego świata zjednoczeni w akcji).

Po I wojnie państwo niemieckie znajdowało się w zapaści gospodarczej, i niemiecki naród swoją nadzieję pokładał w głoszącym propagandę „oblężonej twierdzy” największym demonkracie w historii, w ząbek czesanemu malarzowi, Adolfie Hitlerze.

Nic tak nie jednoczy jak wspólny wróg, zwłaszcza że ten był tak bardzo widoczny. Żydowscy syjoniści obejmowali wysokie stanowiska w Warszawie, Waszyngtonie i Londynie, i wypowiedzieli Niemcom wojnę gospodarczą.

Napis na samochodzie głosi: „bojkotuj wszystkie niemieckie towary”.

„Niemcy! Brońcie się! Nie kupujcie w żydowskich sklepach!”

Reakcją słabego państwa była agresja. Za niekorzystne warunki łatwiej było niemieckiemu rządowi obarczyć wszystkich innych z wyjątkiem samych siebie.

Prześladowaniom sprzyjała chęć posiadania własnego państwa przez zachodnich bankierów żydowskiego pochodzenia (vide Rothschildowie), którzy Hitlera finansowali. Wiadomo – Żydzi niezbyt dobrze się asymilowali, w czym niestety nie pomagały zadłużone u nich rządy państw. Wyobraźmy sobie człowieka pochodzenia żydowskiego, który w Niemczech założył rodzinę, płacił podatki, pracował. I teraz ktoś chce żeby rzucił to wszystko, cały ten swój majątek, i wyruszył na… pustynię. Kpina! Ażeby powstało sztuczne państwo, trzeba było po pierwsze wymyślić naród (a porozrzucani po całym świecie Żydzi się idealnie do tego nadawali), w jakiś sposób tych ludzi zjednoczyć (Izrael jest tylko dla wybranych przez finansjerę), no i właśnie – zmusić do zamieszkania przygotowanego terenu. Jedyny powód jaki mógłby ludzi tam wygnać to represje, propaganda podsycająca wzajemną wrogość.

Stosunek Hitlera do Żydów wynikał z jeszcze innego źródła. Nazywany pierwszym fuhrerem Martin Luther także obsesyjnie Żydów nienawidził. I tutaj dochodzimy do meritum sprawy.

Niemcy graniczyły, tak jak graniczą i dzisiaj, z Polską. Niemcy były jednak mocno sprotestantyzowane, samo NSDAP to zmilitaryzowane Towarzystwo Thule, młodzieńczy wiersz Hitlera (którego zamieściłem przy okazji pisania o Karlu Marxie) wskazywał jednoznacznie na sekciarskie oraz pogańskie inspiracje. To z luterańskiej i kalwinistycznej herezji predestynacji wziął się powrót do rasistowskiej mentalności plemiennej, kultu „czystości krwi”. Skończyło się paleniem ludzi w piecach, torturami i masakrą ludzi niepasujących do „aryjskiego” wzoru (rozpropagowanego wraz z swastyką przez rosyjską gnostyczkę Bławatską).

Jak wówczas wyglądało to w Polsce gdzie naród w dużej części pozostał katolicki? Ilustruje to posiadana przeze mnie kopia gazety „Miecz i młot”, z Torunia, wydrukowana 15 lipca 1936 roku.

Sama nazwa czasopisma wraz z symbolem jednoznacznie nawiązuje do strasseryzmu (więcej tu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Strasseryzm), a więc nomen omen faszyzmu.

A oto fragment socjalistycznej gazetki, z artykułu o tytule „Tajemnice powodzenia żydowskiego w Polsce”.

Podczas gdy odpowiedzią sprotestantyzowanych Niemców na żydowski bojkot gospodarczy było agresywne „rozwiązanie kwestii żydowskiej” (odpowiedź negatywna), w mimo wszystko katolickiej Polsce nawet środowiska o cechach faszystowskich w ramach odpowiedzi (pozytywnej) na izolacjonizm wspólnoty żydowskiej mniejszości etnicznej, motywowały rodaków do solidarności, przedsiębiorczości, i ogólnej zaradności gospodarczej.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Proszę czekać...

6 thoughts on “Polska i Niemcy wobec żydowskiego syjonizmu

 1. B R A W O !
  Wreszcie ktos w Polsce odwazyl sie o tym napisac…bardzo dziekuje!

  Proszę czekać...
 2. Szkoda tylko, ze tak malo jest informacji na temat dojscia Hitlera do wladzy.
  https://www.salon24.pl/u/albatros/905346,jak-hitler-siegnal-po-wladze

  Nie ma tez wzmianki o tym, ze Hitlerowi jako jedynemu udalo sie wyswobodzic niemiecka gospodarke spod zelaznego zydowskiego buta, czego zydzi nie mogli niemcom darowac,szczegolnie ze wczesniej jak sie okazalo byli tym jedynym sojusznikiem w sprawie ODZYSKANIA NIEPODLEGLOSCI POLSKI a mieli nie byc, poniewaz jak co do czego przyszlo, to wyszystkie panstwa oprocz niemcow pokazaly Polsce tylek czego niemcom nie darowano nigdy, poniewaz POLSKI ZWYCZAJNIE MIALO NIE BYC A ONI SIE WYLAMAML !
  https://youtu.be/CQPw2_PZ_eE

  Dlatego tez nie chodzilo o zadne WYSWOBEDZENIE Polski, tylko o zniszczenie niemiec.
  Sama II Wojna Swiatowa nie byla dla nich wystarczajaca satysfakcja, pragneli unicestwic caly niemiecki narod … cywilow kobiety i dzieci … tak samo jak nie bylo zadnej litosci dla Polakow wywozonych milionami na Sybir w tym co stali, pomimo ze wywzili calymi rodzinami kobiety w ciazy z dziecmi na reku i pomimo ze zostawiali caly swoj dorobek zycia, czesto wielopokolenniowy, wolno im balo zabrac ze soba tylko 25kg.n co mieli 20 minut.
  Wydaje mi sie, ze my wciaz nie zdajemy sobie sprawe z jak zlym wrecz bestialsko okrutnym przeciwnikiem mamy do czynienia?!
  ZDOLNY DO WSZYSTKEGO TAM NIE MA ZADNEGO ZMILUJ SIE !!
  Po trupach do celi nie wazne ilu, jak powiedzial stalin:,, jedna smierc, to tragedia, miliony – to tylko statystyka”
  http://mariateresa.pl/index.php/8-artykuly/artykuly/691-2-grudnia-1943-u-w-mikolaja-w-barii-zginelo-100-tysiecy-ludzi-149

  „Top Secret:Barii 2 December 1943”
  https://youtu.be/RbxUL5ibGNI
  https://youtu.be/NonWxm4aYHc

  Jezeli Polacy nie przejrza na oczy, bedzie po Polsce … i o to im pewnie chodzi
  D E Z I N F O R M A C J A
  OGLUPIANIE NARODU !
  DOKLEILI NIEMCOM SWOJA WLASNA GEBE TAK JAK PROBOWALI W KATYNIU !
  Bardzo dziekuje Bog Zaplac i niech wam we wszystkim Blogoslawi.
  Amen

  Proszę czekać...
  1. Dziękuję za miłe słowa. Co do nadesłanych materiałów – radziłbym traktować z dużym dystansem to co mówi pan Jabłonowski.

   Z Panem Bogiem.

   Proszę czekać...
   1. Jabonov to nie moj autorytet, nie przepadam nawet za nim, nie lubie jaboli szczegolnie kwasne psiury, ale w tym jedynym wypadku wypowiedzial sie genialnie i trafnie.Niestety takich odwaznych ludzi co nie boja sie mowic prawde nie ma w naszym Narodzie zbyt wielu i nie ma w czym wybierac a na bezrybiu i rak ryba.

    Proszę czekać...
 3. Oczywiscie usunieto caly o tym artykul jakze wspanialy ze zedjeciami i teraz mozna juz tylko znalezc o tym wiadomosc w wikipedii tak rzetelnej jak G.Wyborcza dlatego napisze w skrocie
  „PLAN KAUFMANA ZNISZCZENIA NIEMIEC”
  W Bari miescie Sw.Mikolaja Boza Opacznosc zapobiegla w zaplanowanej zbrodni na 48-mln. niemcow cywillow:starcy kobiety i dzieci bronia chemiczna.Planowano miliony a skonczylo sie na100 tys.
  ,,Germany Must Perish?Zapomniany plan Kaufmana?
  https://niepoprawni.pl/blog/2640/germany-must-perish-zapomniany-plan-kaufmana

  ,,Ludobojcze plany Kaufmana i Hootona dla Niemiec staly sie rzeczywistoscia dla calej zachodniej Europy”
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/ludobojcze-plany-kaufmana-i-hootona-dla-niemiec-staly-sie-rzeczywistoscia-dla-calej-zachodniej-europy-2016-03

  WIADOMO
  w miare jedzenia rosnie apetyt i TERAZ tak samo dobieraja sie do nas wszystkich… wiadomo dlaczego!
  ,, Pozajmy naszych przyjacol czyli zlote mysli zydow”
  http://blog.magnapolonia.org/poznajmy-naszych-przyjaciol-czyli-zlote-mysli-syjonistow/

  Powinnismy walczac z wrogiem jego wlasna bronia!Amen.

  TAK NAM DOPOMOZ BOG !

  Proszę czekać...

Dodaj komentarz