Suplement do tekstów o muzyce i szatanistach

Czy choroba psychiczna istnieje? Psyche to dusza. Kolejna lektura z mojej strony do obejrzenia.

https://www.youtube.com/watch?v=lzPlo7PQcWI
https://www.youtube.com/watch?v=csBEVyWFcQk
https://www.youtube.com/watch?v=21GOSnJc4Mg

 

John L. Nevius, protestancki misjonarz, spędził dużo czasu w Chinach, co przełożyło się także na jego książki. W jednej ze swoich prac na temat opętania demonicznego pisze tak: Zdarza się iż ludzie którzy nie potrafią śpiewać, posiadają takąż umiejętność będąc opętanymi; inni którzy normalnie nie piszą wierszem, będąc opętanymi zaczynają rymować z łatwością. (Demon Possession, 1894, str. 58) Niestety nie znalazłem żadnych opracowań na ten temat ze strony doświadczonych katolickich księży egzorcystów.

Zabiłbym swoją matkę dla rock & rolla. Sprzedałbym swoją duszę to słowa jakie niezwykle popularny pieśniarz Bon Jovi (autor między innymi przeboju ‘It’s my life’) podyktował dla magazynu skierowanego do nastoletniej młodzieży Smash Hits. (Maj 1995) Kiedy byłem chłopcem, Diabeł chwycił mnie za rękę i zabrał daleko od domu. Idę w dół, w dół, w dół… (Bon Jovi, Home Bound Train)

Wielką znajomość uzyskała kapela o nazwie Metallica. Oto parę wycinków z naśmiewania się ich z Jezusa Chrystusa:

Anioł z piekieł,

Dla godziny sławy, dla szacunku pieniądza
Chciałbym sprzedać swoja duszę, aby się odrodzić
Chciałbym ziemskich bogactw, nie chcę korony cierniowej

Kojącą dłoń powstrzymuje wbijany gwóźdź
Podążaj za Bogiem, który zawiódł

Kolejnym bandem wymienianym wśród klasyków ‘rocka’ jest ‘Nirvana’, swoją nazwą nawiązuje do stanu nieodczuwania cierpienia na skutek oddania się mocom demonicznym. Kurt Cobain, wokalista, który finalnie zamordował samego siebie, wielokrotnie bezcześcił kościelne mury tekstami pokroju Bóg jest gejem. Zanim jego imię okryło się sławą śród zbuntowanych nastolatków, wyraził swoje aspiracje krótko: Naćpam się i będę czcił Szatana.
(Kurt Cobain, Christopher Sandford, Carrol & Graf Publishing, Inc., 1995, str. 42)

Liam Gallangher, członek zespołu Oasis twierdzi iż steruje nim dusza Johna Lennona. Jego brat, Noel, mówi: Gdyby Diabeł teraz właśnie wyskoczył i powiedział: wybieraj – muzyka albo matka, dziewczyna, Liam… podpisałbym we wskazanym miejscu.

Dewiant Glen Tipton, frontman zespołu ‘Judas Priest’ (nazwa nawiązuje oczywiście do Judasza Iskarioty), oznajmia: Tak jakby ktoś przejmował moje ciało. (Hit Parader, Fall 1984, str. 6)

Richie Blackmore z ‘Deep Purple’ oraz ‘Rainbow’ otwarcie opowiadał o swym uczestnictwie w ‘seansach spirytystycznych’. Nie możesz być zbytnio zmęczony… inaczej zostaniesz opętany. Opisuje zachowanie gitarzysty takimi słowami: Nagle spadł z krzesła nieprzytomny, z pianą w ustach.

Joe Cocker mówi podobnie – kiedy występuje, coś zaczyna kontrolować jego ciało. Kolejny piosenkarz który osiągnął komercyjny sukces to Meat Loaf. Gdy wychodzę na scenę, zostaję opętany. (Time, Sept. 11, 1978)

Raper DMX w utworze ‘Let me fly’ głosi: Sprzedałem swoją duszę Diabłu, cena była niska.

Członek ‘The Rolling Stones’ Keith Richards: Diabeł mi nie przeszkadza, to Bóg mnie denerwuje. (US Magazine 1995) Piosenki, ta, ludzie myślą że to my je piszemy. Tak naprawdę jesteśmy medium, jak podczas seansu, to nagle samo przychodzi. (Rolling Stone, May 5 1977, str. 55)

Można by tak długo wymieniać.

Niezwykłą popularność wśród nastolatków i dzieci, a zwłaszcza młodych dziewcząt, zdobyła wokalno-taneczna grupa „Spice Girls”. Organizowała ona koncerty przeznaczone dla młodzieży szkolnej. Poniżej fragment jej repertuaru.

Zrób to co powiedziała ci mama,

trzymaj zęby na kłódkę, nie rozkładaj nóg,

wróć na swoje miejsce…

 

Kogo obchodzi co oni powiedzą,

bo zasady są po to aby je łamać,

kto w ogóle je zrobił,

pokaż co czujesz, nie ukrywaj się,

 

no dalej, zrób to!

czas uwolnić to co tkwi w twojej duszy,

pospiesz się, wariuj, strać kontrolę,

 

kogo obchodzi co oni czynią,

bo to wszystko jest twoje,

stwórz własne zasady i według nich żyj,

 

możliwe że robisz złą rzecz

dla dobrego powodu,

może robisz to w złym czasie,

nie rób dobrej rzeczy

żeby być miłym.

Tak więc utwór ‘Do it’, któremu towarzyszy wesoła muzyczka, ma za zadanie odwrócić dzieci od swych rodziców, to zachęta do grzechu. Najbardziej szokują słowa o ‘rozkładaniu nóg’. Najwyraźniej zespół nieodpowiednio zachowujących się kobiet chciał mieć następczynie, wobec czego promował wśród małych dziewczynek własny, kurewski styl życia.

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Proszę czekać...

Dodaj komentarz