Trzy córki Adamowicza. Poszlaki [teoria]

Przedstawię pewne poszlaki jakich doszukał się pan Marian Strzyżewski.

Jestem stąd

Powyżej link do oficjalnej strony Aleksandry Dulkiewicz. Czytamy:

Wychowała się w domu, w którym pielęgnowano wolnościowe tradycje. Rodzice (Zbigniew Dulkiewicz i Izabela z domy Łoś) poznali się duszpasterstwie akademickim Górka przy kościele św. Mikołaja w Gdańsku, gdzie duszpasterzem był o. Ludwik Wiśniewski. Zawiązane tam relacje przerodziły się w zaangażowanie obywatelskie, oboje byli jednymi z pierwszych sygnatariuszy deklaracji założycielskiej Ruchu Młodej Polski (1979).

O. Ludwik Wiśniewski OP, to ten sam, który niedawno wygłosił orację przeciwko „mowie nienawiści”. Aleksandra Dulkiewicz nosi nazwisko panieńskie.

W 2006 roku Dulkiewicz została asystentką prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. W 2008 roku urodziła córkę, Zosię. O ojcu nic nie wiadomo. O samej córce właściwie też nie, poza tym jednym zdjęciem. W artykule na „Wirtualnej Polsce” jest taki fragment: Po jakimś czasie spotkali się we trójkę: bracia Adamowicz i Dulkiewicz. Paweł postawił jej ulitmatum: jeśli obroni pracę magisterską, to zostanie jego asystentką. W 2006 roku zdobyła posadę. Po kilku latach zaszła w ciążę. Gdy powiedziała Adamowiczowi, że spodziewa się dziecka, rozpłakał się ze wzruszenia. Obiecał, że jej pomoże.

Rozpłakał się? Obiecał że pomoże? Asystentce? Ukrywanie tożsamości ojca? Panieńskie nazwisko? Brak innych informacji o córce?

Pan Marian Strzyżewski opisuje dane dotyczące zdjęcia.

Na tym zdjęciu są dostępne metadane (exif) i data wykonania zdjęcia, to szósty października 2014r., gdzie Zosia miałaby mieć sześć lat.Wygląda na to, że chyba zrobiono je w Parku Świętopełka II w Gdańsku. Zosia nie wygląda na sześć lat, a na dziesięć, poza tym, te huśtawki i piaskownice dodano w tym parku w 2017r.

Z metadanych wynika, że zdjęcie było zapisane programem Adobe Photoshop CS6 na Macintosha, choć to mogło być tylko kadrowanie, ale może też i rozjaśnienie twarzy Aleksandry Dulkiewicz. Raczej było zrobione tak, jak podają metadane edycji, czyli 1.10. 2018r.

Dokąd zmierza ta teoria, łatwo się domyślić. Czyżby Adamowicz miał trzy córki, i przebywają one wszystkie za granicą?

Prawdopodobnie się tego nie dowiemy, aczkolwiek warto grzebać.

 

Króluj nam Chryste !

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Proszę czekać...

22 thoughts on “Trzy córki Adamowicza. Poszlaki [teoria]

 1. Ten komentarz miał być pod innym wpisem, ale tam nie szło dodawać nowych, więc go umieszczę tutaj.

  Dodaję łącza do niesamowicie interesujących artykułów z bloga Cypyriana Polaka. Zastanówmy się przez chwilę – skoro Polacy w ogóle nie mogą mieć wiarygodnych proroctw, to, czy tym bardziej prorok narodowiec, zainteresowany polityką i historią, poddany Króla Korony Polskiej nie może mieć jeszcze siedem razy bardziej?

  „Is fecit, cui prodest” — bo to wszak najbardziej niewygodne proroctwa dla III RP.

  Proszę przeszukać, tam Zbawiciel mówi też i o posiadaniu broni (podawałem go też wcześniej, ale ktoś mógł nie zauważyć):
  https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2018/06/6-vi-2018-cz-2.html

  Żywy i nietknięty Paweł Adamowicz chce wyjechać do U.S.A. z rodziną:
  https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/02/31-i-3-ii-2019.html

  Co mówi o białej rasie?
  https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2018/09/14-ix-2018-cz-2.html

  Co mówi o naszym bardzo ważnym przodku?
  https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2017/05/1-v-2017-cz-2-przodek-pana-jezusa.html

  Jakie jest nazwisko biblijnego antychrysta? Dosłownie, dokładnie, dobitnie i wprost podane w tym drugim wpisie:

  https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2018/09/18-ix-2018.html

  https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2018/09/24-25-ix-2018-biblijnym-antychrystem.html

  Przykładowy artykuł o mordzie Okęcko – Smoleńskim:

  https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2018/08/21-viii-2018-cz-2-smolensk-mafia.html

  Proszę czekać...
  1. Odnośnie tego „Cypriana Polaka” zalecałbym ostrożność i chyba lepiej nie czytać tych jego orędzi.

   https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2018/11/15/ks-adam-skwarczynski-oswiadczenie-w-sprawie-oredzi-cypriana-polaka/

   Proszę czekać...
 2. Proszę uwierzyć, że jeśli cokolwiek, najdrobniejsza rzecz była w Orędziach od p. Cypriana Polaka nie tak, to różni ludzie nie zostawiliby suchej nitki na nim, na jego blogu i na jego przesłaniach.
  Trudno, aby ktoś dziś powarzył się powiedzieć – to jest dobre – to jest prawda.
  Mało kto zaryzykuje, prawda?
  Ja to dziś mówię, choć występuję tutaj jako „człowiek z internetu”, a nie zajmowałbym tutaj miejsca głupotami.
  Przy wrogości wobec objawień jakichkolwiek, to cudem jest, że takie oświadczenie nie brzmi „nie czytać, do uzyskania imprimatur kościelnego” od ordynariusza diecezji rzeszowskiej.
  2088r. czy później by się to stało?

  Przejdźmy do treści Przesłań:
  Czy diabelstwa podrzucałyby informacje o Adamowiczu już 16. stycznia?

  https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/01/15-i-16-i-po-ponocy-2018-pewne.html

  Tam mamy pierwsze potwierdzenie, a wtedy było mało analiz i filmów. To znak pierwszy autentyczności Przekazów, taki przykład podaję.
  Nie chcę przedłużać, ale tamten udostępniony przeze mnie blog jest kopalnią informacji – a proszę uwierzyć – najmniejsza rysa zostałaby w takim oświadczeniu wykorzystana do zrównania i całkowitego zadeptania posłannictwa p. Cypriana Polaka.
  Z naszej perspektywy – to ogromne wyróżnienie – jest Prorok, Narodowiec, człowiek Króla Polskiei. Był niegdyś Adam Człowiek, ale już zakończył swą doczesną posługę. Proszę czytać, pomyśleć, a najbardziej o tym, czy tam są poruszane wygodne tematy, czy też nie.
  Chce Pan „dowód wyprzedzający”?
  Jeszcze przed wiosną (prawdopodobnie 19.03. A.D.2019.) żydzi ogłoszą swojego mosjasza, czarnego władcę, możliwe, że wysadzając wcześniej kościół Templum Domini, czyli kopułę na skale na Wzgórzu Świątynnym i zrzucając to na „irańskich szyickich fanatyków”. To jest dowód w przód, ale można czytać te starsze wpisy tematyczne, to tylko skromny zbiór podałem.
  Mało kto powie dziś – „tak, to jest prawda”. Takie czasy.

  Proszę czekać...
 3. Film o trzeciej córce Pawła Adamowicza już w obiegu:

  https://www.cda.pl/video/31667963b

  Proszę czekać...
 4. Co do p. Cypriana Polaka, to zapraszam do lektury Orędzia i artykułu pod nim, odnośnie posiadania broni i obecności żydów w Polsce:

  https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/03/27-ii-1-iii-2019-przypomnienie-6-vi.html?m=1

  W innym miejscu było też o tym, że w tym marcu, jeszcze na przedwiośniu, raczej na ich święto purim żydzi w Jerozolimie chcą ogłosić swojego fałszywego „mesjasza”, którego nie należy mylić z przyszłym antychrystem rzymskim, którh dziś nosi nazwisko „Antonio Tajani”:
  https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/02/10-13-2019-zanurzaj-sie-dziecko-w-mojej.html?m=1
  Fałszywy „mesjasz żydów” to nie ten sam człowiek, co antychryst z Rzymu, ten „Antonio Tajani”. To są dwie różne postacie.

  Proszę czekać...
 5. Jest i drugie zdjęcie Zofii Dulkiewicz. Wygląda na to, że to na pewno nie było przerabiane. Jest z zagranicznej strony i tam chyba nie wiedzą, że to dziecko musi być trzymane poza aparatami gojów:

  https://www.moz.de/artikel-ansicht/dg/0/1/1713968/

  Proszę czekać...
  1. Dobre znalezisko panie Marianie!

   Proszę czekać...
 6. Nazwisko autorki fotografii brzmi polskojęzycznie, bo Anna Rezulak, która prowadzi profil na pejsbuku https://facebook.com/annarezulakphotography
  Nie spotkałem się z informacją o publikacji tego zdjęcia na jakiejś stronie internetowej prowadzonej dla mieszkańców III RP, widać, że nie ma być to wiedza dla „miejscowej ludności”.

  Proszę czekać...
  1. Proszę zwrócić uwagę na avatar profilu tej pani – jest tam herb Gdańska.

   Proszę czekać...
  2. https://www.facebook.com/anna.rezulak

   Proszę czekać...
  3. W polubieniach ma taką stronę -https://notatnik-ezoteryczny.pl/wasze-historie/index.html

   Proszę czekać...
 7. Tutaj jest kilka zdjęć, ale widać, że nie poszli głosować otoczeni kamerami, jeden aparat i mnóstwo mikrofonów. Warto pokopiować, bo, jak się zorientują, to raczej usuną, bo są jeszcze bardziej wyraziste od tego z niemieckiej strony:

  https://www.gdansk.pl/fotogaleria/glosowanie_aleksandry_dulkiewicz,f,143063#imganchor

  Proszę czekać...
  1. Wie pan kim jest ten facet w czapce? Pojawia się na zdjęciach w otoczeniu Dulkiewicz.

   Proszę czekać...
 8. Czy jest ktokolwiek wiarygodny, który widział zwłoki p.Adamowicza???? Jeżeli nie to znaczy ,że to była zwykła ustawka. Czas poszukać Adamowicza, a na pewno go znajdziemy w dobrym zdrowiu.

  Proszę czekać...
  1. Tez Tak sadze, od momentum zdarzenia.
   I ta energiczna „wdowka”

   Proszę czekać...
 9. Niestety strzał w stopę. To nie śp. Paweł Adamowicz jest ojcem dziecka ale inny prezydent pobliskiego miasta.

  Proszę czekać...
  1. Na tym polega teoria, że dywaguje się nad czymś nie będąc tego pewnym. Tak samo jak użyty przez pana zwrot „śp.” przed imieniem i nazwiskiem Pawła Adamowicza. Nie wie pan czy ten człowiek żyje czy nie, a wskazówki wszelakie świadczą o tym iż żyje.
   https://www.youtube.com/watch?v=yT5Q-Pqfgco

   Proszę czekać...
 10. To nie jest córka prezydenta Sopotu. O wiele bardziej jest podobna do Pawła Adamowicza. Proszę pomyśleć w prosty sposób, z Adamowiczem miała związki od dawna, została jego sekretarką, w dodatku chroni bardzo Zofię od kamer i aparatów. Na satanistycznej profanacji (ze strony tych, którzy byli świadomi), zwanej „pogrzebem” płakała kochanka, a nie płakała żona. Córka młodsza się śmiała. Zofia jest córką Pawła Adamowicza – to wynik zdjęć i łączenia faktów. Teoria o prezydencie Sopotu, to ślepa uliczka.

  Proszę czekać...
 11. Jeszcze był taki film odnoszący się do Adamowicza, oprócz tego siedzącego za kotarą teatru. Otóż w 159-tym odcinku serialu „Korona Królów”, który TVPiS wyemitował w ten czwartek, w którym pusta trumna była wnoszona do bazyliki Mariackiej w Gdańsku.
  Odcinek ten zawierał przestawienie niebywałe w poprzednich 158-miu odcinkach, o co dopytałem osoby znającej temat. Pokazano tam, władcę, który lubił teatry i możemy tam zobaczyć inscenizację morderstwa, po którym aktor później wstaje i wszyscy, oprócz jednego zaskoczonego człowieka śmieją się, że numer się udał. Wiedzą Państwo, ile lat miał ten aktor (Piotr Jeleń), który „zabił” w tej Koronie Królów w momencie odegrania tej epizodycznej sceny?
  Zgadza się, dokładnie 27! Tyle samo, ile „morderca Pawła Adamowicza”. Zapraszam do dzielenia się i tym filmem i spostrzeżeniami na jego temat:

  https://www.cda.pl/video/309303900

  Proszę czekać...
 12. Proszę zapytać Jacka Karnowskiego ile ma córek…

  Proszę czekać...
  1. Tutaj znów jest siana manipulacja, w tej sprawie trop z Karnowskim jest zadawany, żeby odsunąć podejrzenie od Adamowicza, tymczasem osoba Dulkiewicz awansowała i trzymała się czarnego gniazda gdańskiego, nie sopockiego, wygląda na to, że córka była tym elementem awansowym w tej zgniłej „hierarchii”, ale gdańskiej, nie sopockiej. To tania bezpieczniacka dezinformacja w tej sprawie.

   Proszę czekać...
 13. Powyższy film o teatralnym „zabójstwie” w Koronie Królów został nawet i z CDA usunięty. Można pobrać go stąd, wraz z opisem:

  https://www.easypaste.org/file/olnXIWMP/Teatr.Adamowicza.w.serialu.zip?lang=pl

  Proszę czekać...

Dodaj komentarz