Znów to szuranie, bełkotu chór…

Przepony nasze już ledwo wytrzymują tę karuzelę śmiechu, jaka dawkowana jest w sowitych ilościach przez faryzejski dyktat. Bo, co warte przypomnienia,  idealny przykład „demokracji” pojawia się w Piśmie Świętym, a przedstawiony został w dwóch słowach: uwolnić Barabasza! Przeto i w Polsce, dopóki korona nie jest uniesiona, dopóty Barabasz biegał będzie na wolności.

Owa histeria płaczu ze śmiechem połączonych ma swój początek w samorządowych wyborach – o ile to słowo ma jakiekolwiek znaczenie przy sześciuset procentach frekwencji w Austrii. No ale że trójpodział władzy demonkreacji to mafie, służby i loże, zostawmy ten temat, i przejdźmy do konkretu. Otóż na ulotce Danuty Służałek – Jaworskiej, jednej z dwóch kandydatek na wójta, śród obietnic programowych znalazłem… „organizację corocznej nocy kupały”.

Nie będziesz dawał dziecka swojego, aby było przeprowadzone przez ogień dla Molocha, nie będziesz w ten sposób bezcześcił imienia Boga swojego.
Kp 18: 21

W takim momencie katolik zaczyna się zastanawiać czy gorzej byłoby np. finansować z okradanych w wyniku wyzysku fiskalnego pieniędzy (że tak pozwolę sobie określić bezużyteczny wydruk na papierkach) podatników – a na przykład pedofilię.

Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą. Bójcie się raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w piekle.
Mt 10:28

Księdzem nie jestem, zostawię więc ranking co od czego jest gorsze, pominę także wyzwiska „Kuriera Porajskiego” oraz „Gazety Myszkowskiej”, dwóch propagandowych szmat które średnio nadają się nawet do użycia w toalecie, skierowane do niejakiej pani Polak (za to że powiedziała prawdę), oraz na przykład do mistrza świata i okolic, głosiciela normalności, Grzegorza Brauna (określając go „katolikiem-rasistą” co już nie dziwi w zalewie idiotyzmów lewackiej „logiki” [czekam aż będą mówić o ciepłym śniegu]).

Pragnę jednakże zaznaczyć iż skoro takie odchyły jak pogańskie rytuały mogące nieść dzieciom zagrożenia duchowe, a także propaganda wspomnianych wyżej gadzinówek, dotyczą lokalnej przestrzeni, musiały pójść na to kadry. A skoro kadry, to ktoś ich musi opłacać.

Sporo zabawy zapewniły mi media, te na łańcuchu i te prywatne, odnośnie oburzenia kulturwalnego bankstera, Morawieckiego Jr. na słowa judaistów (nie mylić z mozaistami). Temat zastępczy tym bardziej żenujący gdyż pompowany tak iż opona ta dawno pękła i uleciało z niej powietrze, a powiało w stronę konferencji na temat Coraz Bliższego Wschodu. Tam to polska armia, niczym prostytutki w hełmach, została wraz z godnością sprzedana na wojnę z naszymi kuzynami Persami. Przez kogo? No jak to przez kogo, przez jankesko-żydowskich psów

W ogóle bankster Morawiecki Jr. to postać wyjęta ze strychu przez Jonny’ego Danielsa, niezwykle kontaktowego rasistę (pojawił się nawet w toruńskiej telewizji i radiu, a ze znanym księdzem biznesmenem zrobił sobie zdjęcie). Jakoś tak się akurat złożyło że ówczesny wicepremier Morawiecki Jr. na premiera został wylosowany tuż po szabasowej kolacji jaka odbyła się w domu Danielsa.

Tymczasem bliskie są wybory do parlamentu Chu*ni Ojropejskiej. Powstała wspaniała koalicja nadziei (mistrz Grzegorz Braun, szlachetna pani Kaja Godek, Ruch Narodowy, do tego korwinowcy i niestety raper który dał się poznać jako popierający mordowanie dzieci). O ile nie chcę uczestniczyć w głosowaniach demonkreatycznych, to w tym wypadku na koalicję nadziei głos oddam.

Uległość partii „PejS” wobec kanclerzycy Andżeliki każe mi stwierdzić iż wychowanek masona Jana Józefa Lipskiego Jarosław Kaczyński, pomimo bycia prywatnie kawalerem, politycznie zachowuje się jak stary pantoflarz.

Koalicja nadziei tak bardzo przeszkadza pisuarom, że ci wypuścili własnych agentów, fasadowych celebrytów typu Marek Jakubiak (a możliwe że wkrótce także Małpian Kowalski).

Ruch Narodowy to niestety endecja, czyli demonkracja, czyli socjalizm. W porównaniu do liberałów korwinowców proponuje lekki interwencjonizm gospodarczy. Taki układ jest w każdym większym kraju, samowolka gospodarcza spowodowałaby że polskie przedsiębiorstwa i ziemie zostałyby wykupione przez zagraniczne korporacje. Lekki limit dla obcokrajowców wydaje się być racjonalnym ruchem.

No ale korwiniści znani są z tego że mylą wolność gospodarczą z herezją jaką jest liberalizm. Owe terminy są przez nich często mylone. Sam jestem gospodarczym wolnościowcem, jednak nie mam oporu przed polityką gospodarczą wysuwaną przez RN, oraz podkreślam podstawę wolności gospodarczej rozumianej po katolicku, korzeń, klasykę – ekonomię podług myśli szkoły późnoscholastycznej z Salamanki. Liberalizm to późniejsze kopiuj-wklej owej myśli, jednakże z usunięciem Boga, a co za tym idzie – wszelakiej moralności. Więcej choćby tutaj.

A jak już przy korwinistach jesteśmy, no to sam Korwin – nieobliczalny szaleniec, mówiący w taki sposób i takie rzeczy że nie da się traktować go poważnie. Oto parę jego wypowiedzi:

Ojciec powinien mieć prawo decyzji, czy dziecko zabić czy nie. [źródło]

Nieuodpornienie psa to jest przestępstwo. [źródło]

Napisał niegdyś w swoim felietonie (?) iż wolałby aby jego córka była „molestowana przez nauczyciela pedofila niźli uczęszczała na lekcje WDŻ-u”.

Słowem roku poprzedniego okazał się „dzban”, i wydaje mi się iż w 2019 wygra „szur”. Przeto do walki o miano szura roku dołączył Tomasz Gryguć (Pan Nikt). Pomijając jego pewność co do śmiertelnej choroby Jarosława Kaczyńskiego (która ma go ponoć zabić już niedługo), wrzucam stosowny fragment.

Dla porównania – świrek z sekty.

To tyle ode mnie (na razie).

Króluj nam Chryste !

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Proszę czekać...

One thought on “Znów to szuranie, bełkotu chór…

  1. Tomasz Gryguć – Pan Nikt, nie jest jakimś maniakiem, on używa wielu przenośni i również takich, które wyjęte z kontekstu mogą brzmieć dziwnie. Można szerzej przyjrzeć się jego działalności, to znajdziemy tam takie rzeczy. Język – poetycki, choć nieraz lepiej wielu rzeczy nie mówić. Jego analizy geopolityczne i odkrywanie zakulisowych gier sił politycznych są wyjątkowe, nawet, jak na wysoką polską średnią. Tutaj dwie krótsze wypowiedzi:
    https://www.youtube.com/watch?v=L0asW67xntM

    https://cda.pl/video/1884505d8

    Proszę czekać...

Dodaj komentarz