Słowa Żydów o 'gojach’

[Niekiedy podawałem źródła bo miałem je pod ręką, w innych przypadkach wystarczy skopiować treść i wkleić do wyszukiwarki, ewentualnie tłumacząc na angielski i samemu poszukać]

Palestyńczycy nie są istotami ludzkimi, nie zasługują aby żyć, nie są niczym większym od zwierząt. ~ wiceminister do spraw związków religijnych, wiceminister obrony Izraela Eli Ben Dahan. [źródło]

Nasza rasa jest rasą panów. Na tej planecie to my jesteśmy bogami. Różnimy się od gorszych ras w takim samym stopniu w jakim różnimy się od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, bydło w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy. Palestyńczycy są zwierzętami na dwóch nogach. ~ szósty wicepremier Izraela, Menachem Begin, laureat „pokojowej nagrody Nobla”. [źródło]

Biała rasa jest rakiem historii ludzkości. ~ Susan Sontag, żydowska aktywistka polityczna. [źródło]

Dla mnie nowe Niemcy istnieją tylko po to by zapewnić istnienie państwa Izrael i narodu żydowskiego. ~ Martin Schultz, SPD, polityk i przewodniczący Europejskiego Parlamentu. [Avrahama Burg, Haaretz, 14.02.2016.]

Jest około 50 mln niemieckich mężczyzn i kobiet w wieku prokreacyjnym, i szacuje się, że 20.000 chirurgów wykonujących około 25 operacji dziennie może wysterylizować całą męską populację Niemiec w ciągu 3 miesięcy. i całej populacji kobiet w ciągu 3 lat. ~ żydowski adwokat Louis Nizer. [TIME Magazine, 24.03.1941.]

Zabiłem wielu Arabów w życiu i nie mam z tym żadnego problemu. ~ Naftali Bennett, minister ds. Jerozolimy i diaspory, przewodniczący ugrupowania „Żydowski dom”. [źródło]

Zapomnieliśmy, że nie przybyliśmy do pustej krainy, aby ją odziedziczyć, ale przybyliśmy, aby podbić kraj od ludzi, którzy go zamieszkują. ~ More Sharett, drugi premier Izraela. [źródło]

To nie było tak jakby w Palestynie był jakiś palestyński naród, a my przybyliśmy, wyrzuciliśmy ich, i zabraliśmy im kraj. Oni nie istnieli. ~ Golda Meir, czwarty premier Izraela, nazywana „Izraelską Żelazną Damą”.

Aktualny premier, Benjamin Netanyahu, na pytanie dotyczące budowy muru między Gazą a Izraelem, powiedział że mur jest potrzebny aby chronić się przed dzikimi bestiami.

Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna… śmierć, jak śmierć… A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym. ~
Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów. [źródło]

Najznamienitszym myślicielem jest jednak Owadia Josef, były sefardyjski naczelny rabin Izraela.

 1. Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie.
 2. Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie.
 3. Tak jak każda osoba goje muszą oczywiście umrzeć, ale Bóg daje im długowieczność. Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda.
 4. Goje zostali stworzeni przez Boga w tym celu, aby obsługiwali żydów w sobotę. To jest jedyna przyczyna, dlaczego Bóg dopuścił, by pojawili się oni na świecie. Nie ma miejsca dla gojów w tym świecie, jeśli nie służą oni żydom

[źródło]

Izrael Szahak:

 1. Goje uważani są za skończonych łgarzy i zabrania im się zeznawać przed sądami rabinackimi. Pod tym względem posiadają oni, teoretycznie, status żydowskich kobiet, niewolników i osób niepełnoletnich. W praktyce jednak ich status jest znacznie gorszy, bowiem dzisiaj w pewnych sprawach kobiety żydowskie mogą zeznawać przed sądem rabinackim, który „daje im wiarę”, natomiast gojowi nie uwierzy nigdy.
 2. Jako przykład posłużmy się tu fundamentalną księgą ruchu Habbad, jednego z najważniejszych odłamów chasydyzmu, zatytułowaną Hatanja. Według tej księgi wszyscy nie-żydzi są stworami na wskroś szatańskimi, „w których nie ma nic dobrego”. Nawet embrion żyda różni się jakościowo od embrionu goja. Samo istnienie nie-żydów nie ma najmniejszego sensu, podczas gdy wszystko, co zostało stworzone na Ziemi, ma służyć wyłącznie dobru żydów.
 3. Talmud wyraźnie zabrania dawania gojom prezentów. Jednakże władze rabiniczne zakaz ten uchyliły, ponieważ między biznesmenami przyjęte jest wymienianie między sobą podarunków. Ustanowiono więc, że żyd może wręczyć swemu „znajomemu gojowi” prezent, ponieważ nie będzie to traktowane jako dar, lecz jako forma inwestycji, która w przyszłości może przynieść pewien zysk. Wręczanie prezentów „nieznajomym gojom” jest zabronione. Reguła ta rozciąga się również na dawanie jałmużny.
 4. Zgodnie z halachą żydowi nie wolno dopuścić (o ile potrafi temu zapobiec), by jakikolwiek goj został mianowany na najskromniejsze nawet stanowisko, dzięki któremu mógłby sprawować władzę nad żydami.

Małżeństwo żydowskie dotyczy dwóch osób pochodzenia żydowskiego. Tradycyjnie małżeństwo z gojem uważane jest za tragedię i często rodzice po takim ślubie praktykowali żałobę i wyrzucali dziecko na zawsze ze swego życia. Nawet dziś, gdy małżeństwa z osobami nieżydowskiego pochodzenia to 50% związków zawieranych przez Żydów, wielu rabinów nie chce brać udziału w mieszanych ślubach. ~ Piotr Nowik.

W naszym domu przyjście Mesjasza traktowano nadzwyczaj dosłownie. (…) Wszyscy krzywdziciele i wrogowie Izraela zginą, a pozostaną przy życiu jedynie dobrzy goje, których przywilejem stanie się teraz służenie Żydom. Wedle Talmudu, kraj Izraela rozciągnie się na wszystkie narody. ~ Isaac Bashevic Singer, laureat nagrody Nobla.

Jedyną drogą prowadzenia wojny w sposób moralny jest droga żydowska: niszczyć miejsca święte. Zabijać mężczyzn, kobiety i dzieci.
~ rabin Manis Friedman, główny rabin izraelskiej armii.

Dusze nie-Żydów (gentiles) są kompletnie innego i niższego rzędu. Są one całkowicie diabelskie i nie mają jakichkolwiek wartości i możliwości odkupieńczych. [..] Jeśli pojedyncza komórka pochodząca z ciała Żyda posiada w sobie boskość, jest częścią Boga, to każdy łańcuch DNA [z komórki ciała Żyda] jest częścią Boga. Wobec tego, w żydowskim DNA jest coś specjalnego.[…] Jeśli Żyd potrzebuje wątroby, czy można wziąć ją od przechodzącego obok nie-Żyda, aby ocalić Żyda? Tora prawdopodobnie by na to pozwoliła [bowiem] życie Żyda ma nieskończoną wartość. Jest coś nieskończenie bardziej świętego i unikalnego w życiu Żyda niż w życiu nie-Żyda. ~ rabin Yitzhak Ginsburg z sekty Chabad-Lubavitch, z którą kontakty utrzymywał Lech Kaczyński (tutaj jedna z jego wypowiedzi).

Jesteśmy wybranym przez boga narodem… Większość Żydów nie lubi się do tego przyznawać, ale naszym bogiem jest Lucyfer, więc nie kłamałem, jesteśmy jego wybranym narodem. Lucyfer jest bardzo żywy. Żydzi są najinteligentniejszym narodem na świecie, więc jeśli jest dla nich korzystne zmienić nazwisko, czynią to. To jest wszystko na ten temat. Oni mieszają się z waszym społeczeństwem, które jest zupełnie skorumpowane, więc gdy to jest korzystne dla Żydów głupi goj nie zdaje sobie sprawy z tego, że ci Żydzi, którzy mają nie-żydowskie nazwiska są Żydami. ~  Harold Rozenthal.

Jeżeli mamy do czynienia z sytuacją, że goj stwarza zagrożenie dla Izraela, to wolno go zabić. Dotyczy to nawet przyzwoitego goja, który nie ponosi odpowiedzialności za to, że stwarza tę sytuację zagrożenia. (…) Jest uzasadnienie mordowanie dzieci jeśli jest jasne, że one dorosną i zrobią nam krzywdę, i w takiej sytuacji mogą być zamordowane umyślnie, a nie tylko w walce z dorosłymi. ~ rabini Icchak Szapira i Josef Elitzur.

Materiał, z którego stworzono nie-Żydów pochodzi z odpadów boskich. W rzeczywistości, oni sami pochodzą ze śmieci (odpadów), a to że jest ich znacznie więcej niż Żydów, jest potwierdzeniem tego, gdyż przecież ilość odpadów jest zawsze większa niż liczba ziaren. […] Wszyscy Żydzi są naturalnie dobrzy, a nie-Żydzi – naturalnie niedobrzy. ~  rabin Shenyr Zalman.

Nie można w sposób uprawniony mówić o religii judeo-chrześcijańskiej. Albo się jest żydem, albo się jest chrześcijaninem – Rabin Rene-Samuel Sirat.

Dla nas nie można być jednocześnie żydem i chrześcijaninem – Rabin Jakub Kaplan.

Sam Bóg opowiada się za niewolnictwem – rabin Morris Raphall.

A do Was panujący wszystkich państw całej ziemi zwracamy się z żądaniem…strzeżcie Izraela, nie dopuście do największego nieszczęścia, jakie w dwudziestym wieku nasz naród mogło dosięgnąć: nie dopuście do wolnej Polski, kosztem zniszczonego żydostwa. ~ holenderscy syjoniści. [źródło]

Gdyby była mowa o zmianie granic, to moglibyśmy się zgodzić na każde rozwiązanie, byle nie polskie. Gdyby nastąpiła tendencja oddania Wilna Polsce, wówczas musielibyśmy zmobilizować cale żydostwo do obrony naszej Jerozolimy litewskiej…

O Janie Pawle II…

…Papież pochodzący z kraju, który wymyślił Auschwitz prosi o przebaczenie Kościołowi za antysemityzm… ~ Jean-Mark Veszely. [Belgia, 2000-03-22, Le Soir Illustre]

Oczywiście, on jest polaczkiem i dlatego nie lubi kobiet. ~ Ann Landers. [„The New Yorker”, grudzień 1995 r]

Polacy i polski Kościół katolicki są przede wszystkim winni wszystkim nieszczęściom, jakie kiedykolwiek dotknęły Żydów, szczególnie zaś tych z czasów wojny 1939-1945. ~ Theo Klein, lider francuskich Żydów i przewodniczący Europejskiego Kongresu Żydów, główny zwolennik usunięcia klasztoru sióstr Karmelitanek z terenów wokół obozu Auschwitz.

Przy zastosowaniu odpowiedniej taktyki wojna nuklearna nie musi być aż tak niszczycielska, jak się wydaje. ~ Henry Kissinger, zbrodniarz wojenny, członek Bohemian Club, laureat „pokojowej nagrody Nobla”,  doradca ds. bezpieczeństwa narodowego oraz sekretarz stanu podczas prezydentury Richarda Nixona oraz Geralda Forda.

Myślę że wystarczy tych komplementów naszych serdecznych przyjaciół.

Na koniec cytat dotyczący tego o czym niedawno pisałem.

Hitler nie chciał eksterminacji Żydów. On chciał wydalić Żydów [z Niemiec] powiedział premier Izraela Benjamin Netanjahu.

 

Inne moje analizy dotyczące spraw zbliżonych:
http://blog.magnapolonia.org/holokaust-to-okreslenie-rasistowskie/
http://blog.magnapolonia.org/polska-i-niemcy-wobec-zydowskiego-syjonizmu/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Proszę czekać...

11 thoughts on “Słowa Żydów o 'gojach’

 1. B R A W O !
  I TYLE O TYM ! NIC DODAC NIC UJAC !

  Proszę czekać...
 2. „Dla nas nie można być jednocześnie żydem i chrześcijaninem – Rabin Jakub Kaplan.”
  A można? Można być muzułmaninem i chrześcijaninem jednocześnie?

  Proszę czekać...
  1. Jest takie coś jak judaizm mesjanistyczny.
   Ani katolicy, ani żydzi ich nie uznają to mimo to jest to całkiem spokojna i pozytywna grupa.
   Generalnie są żydami który uznają Yeshua za Zbawiciela.

   Proszę czekać...
   1. Co to znaczy „pozytywna grupa”? Extra Ecclesiam nulla salus.

    Proszę czekać...
  2. https://salwowski.net/2019/04/25/judeo-chrzescijanskie-fundamenty-europy-czy-jest-sie-na-co-oburzac/

   Proszę czekać...
 3. Ludzie opamiętajcie się z tą nienawiścią do wszystkiego i wszystkich. Niestety część cytatów jest wyrwana z kontekstu a część to niestety cytaty ludzi pokroju autorów tego portalu – nacjonalistow-megalomanow.

  Proszę czekać...
  1. proszę wskazać gdzie tu jest jakakolwiek nienawiść – zacytowałem jedynie wypowiedzi. To znaczy nienawiść jest, owszem – w żydowskiej szowinistycznej megalomanii i rasistowskim uważaniu wszystkich innych niż Żydów za 'nie-ludzi’.

   Pozdrawiam.

   Proszę czekać...
  2. Gdzie Pan tu widzi nienawisc do wszystkich i wszystkiego?
   Z tego co ja obserwuje, zwykly czlowiek i nie jestem katolikiem, podkreslam, bo czesto mnie od katola wlasnie zydzi pokroju michnika wyzywaja, to nienawisc polskojezycznych zydow komunistow do polakow jest katastrofa, jakby chcieli caly narod polski zniewolic albo ucnicestwic . Z drugiej strony nie dziwota, skoro przytulali sie do komunistycznego zsrr, w nkwd bylio ich duzo, w bezpiece rowniez i wszedzie tam, gdzie mozna bylo zlikwidowac doslownie prawdziwa arystokracje polska i inteligencje!
   Czy ktos z tych katow zostal kiedykolwiek skazany czy moze uciekl do Izraela, a moze na Ukraine?

   Proszę czekać...
 4. Przynajmniej połowa to bzdury wyssane z palca.
  No i jeszcze Wikipedia jako źródła? Poważnie?
  Współczuję z całego serca tym którzy to łyknęli.

  Proszę czekać...
  1. Co jak co, ale Wikipedia jest mocno „filosemicka”, więc to tak jakby ktoś sam się do czegoś przyznał.

   Proszę czekać...
 5. Jeżeli za waszych prawackich rządów polin zamieniany jest systematycznie w drugą Palestynę, to dlaczego plujecie na komuchów, którzy oczyszczali partię, wojsko i Polskę z tej zarazy?

  Proszę czekać...

Dodaj komentarz