„Holokaust” to określenie rasistowskie

Oto skromny słowniczek wyrazów źle używanych.

Halloween to protestanckie bluźniercze wyśmianie All Hallows’ Eve, to jest Wigilii Wszystkich Świętych.

Hollywood odnosi się do pogańskich zwyczajów „druidów” dotyczących „świętych krzewów” (holy woodświęty las) które rzekomo dawały „piękno i nieśmiertelność”.

Ileż to razy słyszałem jako niby synonim czegoś nowatorskiego użyty wyraz rewolucja („rewolucyjny film”), podczas gdy słowo to jest przeciwnością ewolucji, to jest rozwoju, i oznacza zniszczenie, deformację, zacofanie. Oczywiście rewolucjonistycznym śmieciom takie coś się podoba, bo umniejsza ludobójstwu pejoratywny wydźwięk, i lewactwu przewrotnie kojarzy się z rozwojem.

Często mylnie używane jest także słowo Apokalipsa. Ileż to filmów katastroficznych i science-fiction ma takiż podtytuł, a z Apokalipsą nic nie ma wspólnego. Ba, nieformalnie powstał także gatunek ozwany „post-apokalipsą”. Z tym że Apokalypsis to Objawienie i odnosi się do proroctwa dotyczącego ponownego przyjścia Chrystusa. A w takim „Mad Maxie 2” nie było nic o Sądzie Ostatecznym.

Najczęściej błędnie używanym słowem jest holokaust którym niektórzy określają ludobójstwo dokonane na Polakach i innych narodach oraz mniejszościach etnicznych, w tym głównie szeroko pojętych Żydów (to jest ludzi pochodzenia żydowskiego) przez III Rzeszę i jej sojuszników. To rasistowskie określenie sprzyja talmudystom chcącym mieć monopol na zagładę.

Bowiem samo wyrażenie holocaust to całopalenie czyli ofiara składana przez mozaistów (jahwistów czyli wyznawców Jahwe przed przyjściem Chrystusa, kierujących się wyłącznie Starym Testamentem, a nie jak tak zwani „judaiści” pogańskim Talmudem i kabałą) ze zwierząt. Przypominam że według talmudystów goje to zwierzęta mające służyć Żydom.

Zresztą wystarczy posłuchać co do powiedzenia ma przewodnicząca „międzynarodowej rady oświęcimskiej” Barbara Engelking-Boni. Rasizm w najczystszej postaci.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Ocena: 5.0. From 5 votes.
Proszę czekać...

Komentarze

 1. Mogę powiedzieć tylko jedno. Lepiej żebym jej nie spotkał.

  Brak ocen.
  Proszę czekać...
  1. To był komentarz do filmu Barbara Engelking-Boni jak porównuje nas Polaków do zwierząt.

   Brak ocen.
   Proszę czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *