Feministki = mięso armatnie

O historii antykobiecej (ergo antyrodzinnej) ideologii wymyślonej przez chciwych mężczyzn (zarówno marksistów jak i kapitalistów) zwanej „feminizmem” pisałem TUTAJ.

W ubiegłym roku powstał kolejny film z gnostyckiej serii Marvela – „Kapitan Marvel”, nazwany przez lewicowe media filmem jakiego kobiety potrzebują, przykładem kobiecego upodmiotowienia itd.. Jak widać, udobruchać feminazistów jest bardzo łatwo – wystarczy bowiem obsadzić w głównej roli kobietę, i kazać jej założyć obcisły kostium superbohaterki.

Prawda jest taka że to dwugodzinna reklama jakiej potrzebowała US Air Force (biorąca udział w koprodukcji). Główna bohaterka uczęszcza do akademii USAF i zostaje pilotem testowym, co wzorowane jest na prawdziwych doświadczeniach bryg. Gen Jeannie Leavitt, dowódcy 57-ego Skrzydła w Nellis AFB, Nevada (tam też część filmu była kręcona, a sama pani żołnierz spotkała się z odtwórczynią gł. roli). Z tego co pisze Military.com, wywnioskować można iż z produkcją wiązano konkretne cele.

Odsetek kandydatek do Air Force Academy w 2023 r. będzie najwyższy w ciągu ostatnich pięciu lat (31.2%).

Dla porównania, 913 mężczyzn (73,5%) i 329 kobiet (26,5%) stanowiło klasę kończącą studia w 2019 roku.

Ta „dobra zmiana” przypisana została filmowi „Kapitan Marvel” oraz powiązanej z nim kampanią rekrutacyjną USAF „Origin Story”. Podług statystyk z powyższej strony wojskowej, ten 30-sekundowy filmik to najpopularniejszy i najbardziej odnoszący sukcesy „materiał promocyjny w mediach społecznościowych” wyprodukowany przez jakąkolwiek usługę w 2019 roku.

Dzięki promocji płatnych mediów „Origin Story” otrzymało 173 000 odwiedzin, 11 milionów wyświetleń samego filmu i 200 milionów wyświetleń ogółem, zgodnie ze statystykami Sił Powietrznych.

Jak więc widać, feministki to wspaniałe źródło armatniego mięsa do eksploatacji przez wojsko. Nie ma bardziej wyemancypowanej kobiety niż ta rozjechana przez czołg.


O gnostyckim Marvelu polecam ten przetłumaczony materiał (zrobili go protestanci, należy więc zachować ostrożność): https://www.youtube.com/watch?v=Ybfz8PbmfsQ

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Proszę czekać...

Dodaj komentarz