PiS przeciwko życiu

„Głos na PiS jest głosem za aborcją”

~ Kaja Godek, członkini Fundacji Życie i Rodzina, Pełnomocnik Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop Aborcji” w 2013 i 2015 oraz inicjatorka projektu „Zatrzymaj Aborcję”, blokowanego przez polityków PiSu. Odznaczona Medalem św. brata Alberta, Nagrodą Sursum Corda 2018 Tygodnika Katolickiego „Niedziela” oraz Nagrodą im. F. Bastiata Stowarzyszenia Zdrowy Rozsądek w kategorii „Polityka”. Wyszydzana i obrażana w lewicowych pisowskich mediach.

„(…) ważne słowo przestrogi zarówno dla polityków, jak i dla wyborców: z diabłem nie wolno wchodzić w żadne pakty czy dialogi. Toteż, jeżeli w jakimś państwie jest (bez)prawnie dopuszczana zbrodnia na niewinnych i bezbronnych dzieciach w łonach matek, eufemistycznie zwana aborcją, świętym obowiązkiem władzy – zgodnie z niezbywalnym prawem Bożym – jest natychmiastowa zmiana przepisów prawa, tak aby wszystkie (bez wyjątku!) dzieci żyjące pod sercami swoich matek objęte były pełną ochroną prawną. Inaczej taka władza, choćby występowała w bogoojczyźnianych maskach i kostiumach, biorąc na swoje sumienie krew niewiniątek, niestety sama staje się też piekielną agenturą. Takich polityków czy ugrupowań, o których wiadomo, że będą akceptowali łamanie Piątego Przykazania nie wolno nam – jako katolikom – wybierać pod groźbą grzechu śmiertelnego z tytułu współudziału w zbrodni”

~ ksiądz prałat Roman Kneblewski, wybrany przez bydgoskich parafian na najlepszego proboszcza.

„Po namyśle uzupełniam listę dziejowych dokonać Lecha Kaczyńskiego o jeszcze jedną tragiczną decyzję: rozmontowanie parlamentarnej większości, która w 2007 roku „groziła” przyjęciem prawa gwarantującego ludzkie życie od poczęcia aż do naturalnej śmierci. Prezydent Kaczyński zażegnał to „niebezpieczeństwo” wspólnie ze swym bratem-premierem – utrwalając na następne pokolenie ów słynny „kompromis aborcyjny”, który Polaków stawia na cywilizacyjnym poziomie odpowiadającym stanowi prawnemu obowiązującemu w narodowosocjalistycznej III Rzeszy Hitlera (tam też wolno było bezkarnie zabijać tylko niektóre dzieci – sic)”

~ Grzegorz Braun, monarchista, tradycyjny katolik, Polak cywilizacji łacińskiej, kandydat na prezydenta RP, reżyser, publicysta, historyk, gawędziarz, członek różnych fundacji, założyciel organizacji „Pobudka”.

 

Tak samo jak socjalistyczni bandyci Jarosław oraz Lech Kaczyńscy, postąpiła żona Lecha, Maria Kaczyńska, chcąca by zalegalizować mordowanie dzieci we wszystkich przypadkach. Wówczas to ksiądz Tadeusz Rydzyk nazwał ją „czarownicą”.

W 2015 roku dzieciobójcy z PiSu kłamali że są za życiem. Oszukali Polaków, jak i w innych sprawach. Oto liczba ofiar z danych statystycznych.

2015 rok – 1040 legalnie zamordowanych polskich dzieci
2016 rok – 1098 legalnie zamordowanych polskich dzieci
2017 rok – 1061 legalnie zamordowanych polskich dzieci
2018 rok – brak oficjalnych danych statystycznych

Więcej o mordercach z partii politycznych tutaj: http://blog.magnapolonia.org/o-tym-jak-kaczynski-ubogacil-kulturowo-nastoletnie-panny/

Spośród głównych partii i grup polityków, pełnej ochrony życia domaga się jedynie Konfederacja.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Ocena: 5.0. From 5 votes.
Proszę czekać...
Monarchista
Tradycyjny (czyli prawdziwy, 'przedsoborowy') rzymsko-katolik, monarchista, strażnik cywilizacji łacińskiej.

Komentarze

 1. Cóż oczekiwać po Jarosławie Kalksteinie.
  Nawet niegdyś w grze Wiedźmin I wyśmiewano się z tego nazwiska, umieszczając tam jakąś ważną postać, która właśnie się tak nazywała.

  To jest człowiek, który przez ponad dwa lata ukrywał śmierć własnej matki, Jadwigi, która umarła w 2010r. – w czasie okołosmoleńskim. Nawet Wybiórcza miała bardzo długo umieszczony nekrolog na swojej stronie z datą 2010r.
  Wypuszczono w międzyczasie jakiś wywiad, w którym postać sfilmowana tam zupełnie nie przypominała Jadwigi Kaczyńskiej – przecież osoby zadbanej i eleganckiej. Ochrona odganiała ludzi spod domu Kaczyńskiego na Żoliborzu, bo to też nie była taka zupełna tajemnica, wiele osób o tym wiedziało.
  Taka zabawa narodu chazarskiego, jeszcze może warto dodać, że jej śmierć ogłoszono 17. stycznia 2013r. w dzień orkiestry Owisiaka i w coroczny Dzień Judaizmu.

  Brak ocen.
  Proszę czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *