7 powodów dla których PiS mógł zmienić swą politykę

Ostatnimi czasy zwróciłem uwagę na niepokojącą tendencję obecnych władz do tzw. lewoskrętności. Niestety ale PiS od początku tego roku mocno zmienił swą politykę, zaraz po rekonstrukcji rządu. Należy jednak pamiętać że polityka to gra pozorów. Nie mam żadnych bezpośrednich dowodów na potwierdzenie żadnej z tych tez. Jednakże każda z tych teorii jest możliwa do bycia prawdziwą i jest uargumentowana.

Jesteśmy neokolonią USA

Znalezione obrazy dla zapytania USA

Silna i patriotyczna Polska nie leży w interesie tzw. Wielkiego Brata. Od ostatnich 3 lat widać jasno, że Ameryka traktuje nas jak wasala. Sprzedaje nam rakiety „Patriot” za miliardy, Trump domaga się by Polacy więcej mu płacili w zamian za ochronę naszych granic przed rzekomym zagrożeniem ze strony Rosji, a w konflikcie z Izraelem Senat USA stanął po stronie żydowskich roszczeń. PiS sprawił iż Polska nie jest aż tak uległa wobec Niemiec i UE. Jednakże wielce prawdopodobne jest, że po prostu zmieniliśmy właściciela i są nim teraz Stany Zjednoczone.

Zwierzchnictwo nad Polską przyjął Izrael

Znalezione obrazy dla zapytania Polska żydzi

Ustawa o IPN została wycofana w bardzo szybkim, niemalże natychmiastowym tempie. Do tego stało się to pod naciskiem Mosadu, który jak przyznał Patryk Jaki wpłynął na decyzję naszej władzy, by ta uznała jednak, że bezkarne szkalowanie Polaków jest jednak zgodne z prawem. Do tego krążą plotki o infiltracji polskich polityków i służb, przez żydowskie organizacje i agencje. W efekcie może to wyjaśniać uległość „wybrańców narodu” wobec tej nacji.

Działaniami partii rządzącej kieruje żydowska organizacja Chabad Lubawicz

Znalezione obrazy dla zapytania chabad lubawicz polska

Wg. Dr. Krajskiego obecny rząd jest całkowicie poddany odłamie judaistycznej kabały, którą ma reprezentować sekta Chabad Lubawicz. To ta organizacja wprowadziła tradycję świętowania Hanuki w polskim sejmie.  Do tego tą grupę ma reprezentować Johnny Daniels, który jest swego rodzaju ambasadorem, posłańcem, lub nawet wykonawcą woli tego ciała.

Na PiS wywiera nacisk światowa finansjera

Znalezione obrazy dla zapytania Rockefeller rothschild

Jest możliwym, że najbogatsi ludzie świata, czyli Jacob Rothschild i Rockefellerowie (David na zdjęciu już nie żyje) mają wpływ na obóz rządzący. Ostateczne to przecież do Rotschilda należą udziały i akcje w większości światowych banków, a jego znajomi bankierzy również mogą wpływać na sytuację gospodarczą w różnych krajach. Istnieje możliwość że jeżeli Prawo i Sprawiedliwość będzie się zbyt mocno stawiać zostanie pozbawione przepływu pieniędzy w formie kredytów. A dla naszego socjalistycznego państwa nie ma przecież nic gorszego. Zwłaszcza że jesteśmy zadłużeni na ponad 50% PKB.

Niemcy i Rosja wywierają niekorzystny wpływ na Polskę

Znalezione obrazy dla zapytania angela i putin

Wiadomym jest, że Rosja i Niemcy zawsze były naszymi przeciwnikami militarnymi i gospodarczymi. W interesie żadnego z nich nie jest rozwój naszego kraju. W tej sytuacji realistycznym jest domniemanie że służby i środki zastosowane przez któryś z tych lub oba narody mogły wpłynąć na naszych polityków i odciągnąć ich od chęci budowania przyszłości dla naszego narodu, kosztem interesów wschodu i zachodu.

PiS przepoczwarzył się w Platformę

Znalezione obrazy dla zapytania Gowin i morawiecki

Warto zauważyć, że w PiS znajduje się wielu ludzi nie mających z tą strukturą nic wspólnego. Gowin, Ziobro, Morawiecki i Duda wywodzą się z zupełnie innych ugrupowań. Gowin był wręcz wcześniej politykiem PO, a Morawiecki był prezesem banków działających prężnie pod interesy dawnej partii rządzącej. Po rekonstrukcji rządu odeszło wiele person powiązanych mocno z prawicową częścią PiS. Macierewicz, Szydło, Waszczykowski itp. Potem jeszcze Kaczyński zniknął z powodu choroby. Jest to bardzo niepokojące i możliwe, że PiS stał się socjalistyczną wersją tak bardzo znienawidzonej, poprzedniej ekipy.

Polaków łatwo oszukać

Znalezione obrazy dla zapytania Polacy memy

Niewykluczone że naiwność naszego narodu może być przyczyną obecnego stanu rzeczy. Podobno demokracja to rządy osłów, prowadzonych przez hieny. Widocznie takie są niestety jej skutki.  Widocznie obecna władza mogła od początku planować zupełnie co innego i cynicznie oszukała wszystkich Polaków.

Znalezione obrazy dla zapytania pis memy

Niestety, ale nasza obecna sytuacja nie napawa optymizmem. Istnieje duża doza prawdopodobieństwa, że jedna, część, lub wszystkie te teorie są prawdziwe. Jeżeli tak, to niestety nic się w Polsce nie zmieni i nie ma co liczyć na obecnych zarządców. Jedyne co można zrobić to wybrać kogoś innego. Rozsądnie i z nadzieją, że w końcu będą to ludzie, którzy zmienią u nas coś na lepsze. To jest jedynie moja opinia, jeżeli ktoś ma inną to zapraszam do dyskusji w komentarzach.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Proszę czekać...
JK

One thought on “7 powodów dla których PiS mógł zmienić swą politykę

  1. Bardzo trafna teoria. Podpisuję się pod nią dwiema rękami. PiS jakie było na początku już nie istnieje, to co się dzieje prowadzi po równi pochyłej do rozbioru Polski, jeszcze pare lat i znowu znikniemy z mapy świata.

    Proszę czekać...

Comments are closed.