Słyszeliście o Bohemian Grove?

Jeżeli nie słyszeliście o Bohemian Grove, to musicie nadrobić tę zaległość, i poczytać oraz pooglądać o tym (również archiwalne zdjęcia – wieszanie manekinów dzieci [a przynajmniej mam nadzieję że tylko manekinów]). Oczywiście powstały na ten temat różne teorie spiskowe, bo sporo rzeczy jest niejasnych, ale to co jest pewne, jest dość… ekhem, no dziwaczne.

Nie dziwi że Bush i inni prezydenci Stanów Zjednoczonych zjeżdżają się co jakiś czas do lasu, palą nocą kukłę wykrzykując formułki przed wielkim posągiem sowy, wszyscy z kapturami na głowach, to nie wygląda na zabawę, a prędzej na pogański rytuał, w taki sposób ‚odpoczywa’ ‚elyta’, cóż, niektórzy wolą plaże i góry, no ale masoni zawsze uważali się za ‚ponadprzeciętnych’

Prócz politykierów takich jak Reagan spotykali się tam także znani artyści, biznesmeni, naukowcy, w tym ci od Projektu Manhattan, oraz np. Paderewski. Listę można znaleźć na Wikipedii.

Pozycją obowiązkową są także zdjęcia z „imprez” u Rotszyldów, i różne rzeczy z tym związane, na przykład szatanistyczne reklamy i rytuały z udziałem znanych aktorów (np. nagranie na którym Angelina Jolie opowiada o udziale w szatanistycznym rytuale), siatki pedofilów i inne odkryte chore rzeczy.

Warto przeglądać różne rzeczy, które nawet z pozoru wydają się być teoriami spiskowymi. Szataniści, illuminati, prezydenci. Część z tego to absurdy jak reptilianie i płaska ziemia, część – dowody. Czytać, oglądać, sprawdzać, analizować.

 

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Ocena: 5.0. Na podstawie 3 głosów.
Proszę czekać...

Dodaj komentarz