Żywy Paweł Adamowicz – nieznane nawiązanie filmowe!

Drodzy Czytelnicy,

wracamy po przerwie, nie wnikając w jej szczegóły, przedstawię coś, co jest w zasadzie nieznane w internecie.

Wiele osób jest słusznie przekonanych, na podstawie wielu przesłanek, oraz filmu z siedzącym Adamowiczem o tym, że nie doszło do żadnej śmierci, a tylko do przedstawienia teatralnego.

Mało kto zna jednak drugi film nawiązujący bardzo silnie do tego zdarzenia.

Film jest dostępny jak na razie tylko tutaj (zapraszam do przeklejenia go na swój kanał filmowy, jeśli ktoś prowadzi):

https://www.cda.pl/video/381077295

Otóż, 17. stycznia 2019r. w czwartek, w niechlubny dzień Judaizmu wniesiono tę pustą trumnę do Bazyliki Mariackiej, by następnego dnia odbył się „pogrzeb”. Tego samego dnia w TVP wyemitowano 159-ty odcinek serialu „Korona Królów”, w którym pokazano jedyną w historii tej długiej produkcji filmowej… scenę udawanego, planowanego teatralnego zabójstwa z motywem krwawej rany, która także została zasymulowana!!! To jest tak jawne i bezczelne, że wstydem dla nas jest fakt, że tak mało znany jest ten materiał.

Jeszcze więcej informacji znajdą Państwo w opisie tego filmu, którego propagowanie serdecznie polecam. Mam nadzieję, że temat wzbudzi Państwa zainteresowanie. Mogę go rozwinąć, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Gdyby ktoś pytał, do filmy z CDA pobiera się za pomocą stron CDAX.pl, lub pobieracz.pl – nie zapominajmy oczywiście o zapisaniu sobie opisu tego filmu w osobnym pliku, bo on jest także bardzo ważny.

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Ocena: 5.0. Na podstawie 1 głosu.
Proszę czekać...

Komentarze

  1. Podana data dotyczy oczywiście premiery odcinka w tv, nie wiadomo natomiast kiedy dokładnie został nakręcony, oraz kiedy napisano do niego scenariusz. Pytanie brzmi: jeżeli faktycznie autorzy serialu mieli zamiar nawiązać do tego nieudanego spektaklu z będącym prawdopodobnie gdzieś za granicą (w USA?) Pawłem Adamowiczem w roli głównej, to jaki był w tym ich cel?

    Ocena: 5.0. Na podstawie 1 głosu.
    Proszę czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *