Żywy Paweł Adamowicz – nieznane nawiązanie filmowe!

Drodzy Czytelnicy,

wracamy po przerwie, nie wnikając w jej szczegóły, przedstawię coś, co jest w zasadzie nieznane w internecie.

Wiele osób jest słusznie przekonanych, na podstawie wielu przesłanek, oraz filmu z siedzącym Adamowiczem o tym, że nie doszło do żadnej śmierci, a tylko do przedstawienia teatralnego.

Mało kto zna jednak drugi film nawiązujący bardzo silnie do tego zdarzenia.

Film jest dostępny jak na razie tylko tutaj (zapraszam do umieszczenia go na swim kanale filmowym, jeśli ktoś prowadzi). Zaznaczamy „wolne pobieranie”, aby móc pozyskać plik z poniższego odnośnika:

https://www.easypaste.org/file/olnXIWMP/Teatr.Adamowicza.w.serialu.zip?lang=pl

Otóż, 17. stycznia 2019r. w czwartek, w niechlubny „Dzień Judaizmu” wniesiono tę pustą trumnę do Bazyliki Mariackiej, by następnego dnia odbył się „pogrzeb”. Tego samego dnia w TVP wyemitowano 159-ty odcinek serialu „Korona Królów”, w którym pokazano jedyną w historii tej długiej produkcji filmowej… scenę udawanego, planowanego teatralnego zabójstwa z motywem krwawej rany, która także została zasymulowana!!! To jest tak jawne i bezczelne, że wstydem dla nas jest fakt, że tak mało znany jest ten materiał.

Jeszcze więcej informacji znajdą Państwo w opisie tego filmu, którego propagowanie serdecznie polecam. Mam nadzieję, że temat wzbudzi Państwa zainteresowanie. Mogę go rozwinąć, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Ocena: 5.0. Na podstawie 2 głosów.
Proszę czekać...

Komentarze

 1. Podana data dotyczy oczywiście premiery odcinka w tv, nie wiadomo natomiast kiedy dokładnie został nakręcony, oraz kiedy napisano do niego scenariusz. Pytanie brzmi: jeżeli faktycznie autorzy serialu mieli zamiar nawiązać do tego nieudanego spektaklu z będącym prawdopodobnie gdzieś za granicą (w USA?) Pawłem Adamowiczem w roli głównej, to jaki był w tym ich cel?

  Ocena: 5.0. Na podstawie 2 głosów.
  Proszę czekać...
  1. Cel ten sam, co w tych filmach, gdzie WTC 11/9 zapowiadane jest na kilka lat przed, czy w tej kreskówce, gdzie Trump jest prezydentem w scenerii prawie takiej samej, jak wiele lat później w rzeczywistości. Po to samo, co w filmie „I, pet goat 2” jest pokazany upadek papieża Benedykta XVI, czy pożar katedry Notre Dame. Oczywiście, to od razu nam mówi, że za tym stoi długa masońska ręka, tak, sięgająca i mediów nie tylko „niezależnych”, ale też i „naprawdę oddolnie niezależnych”, telewizji internetowych i podobnych „zawsze pod prąd”. Szczęśliwie, można przy najmniej na jednej z nich umieszczać wpisy blogowe, które mogą ten temat poruszyć. Zawsze coś!

   Ocena: 5.0. Na podstawie 2 głosów.
   Proszę czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *