Wolna Elekcja Chrystusa Króla już 24. listopada w Krakowie

Szanowni Państwo,

wśród poprzednich wpisów z tego bloga znajdą Państwo informację o Wolnej Elekcji Chrystusa Królem, wydarzenie ma także nazwę „Polska przy Tronie Chrystusa Króla”. Chodzi o wybór Chrystusa Królem Polski. Sens wydarzenia jest znany, spośród sympatyków tego zdarzenia znanym księdzem jest ks. Stanisław Małkowski. Z bardzo wielkim prawdopodobieństwem (bez potwierdzenia na 100%) pojawi się tam także Jego Ekscelencja ks. abp. Jan Paweł Lenga, co podnosi rangę takiego zdarzenia, bo do tej pory prawidłowo czynione inicjatywy Intronizacyjne nie miały takiej rangi. Rzecz jest ważna, a dla Krakowian to w ogóle nie ma o czym mówić, udostępniam odnośnik do plakatu oraz ulotki, gdzie mamy przedstawiony program tego zdarzenia. Miejscem spotkania na Błoniach w Krakowie o godzinie 10:00 jest kamień papieski.

Warto pobrać obydwa te pliki graficzne, bo zawierają uzupełniające się informacje. Co do samego zdarzenia, to udostępniam odnośnik do strony internetowej, na której znajdujemy wyjaśnienie, dlaczego to miejsce i czas, przez Kogo zostały ustalone. Wyjaśnienie było zawarte w jednym z wcześniejszych wpisów na tym blogu, ale podam ten odnośnik i tutaj:

http://domymodlitwyjp2.pl/pl/wolna-elekcja-krakow-24xi2019

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Ocena: 5.0. Na podstawie 2 głosów.
Proszę czekać...
Pan.Szyfrant
Informacje dotyczące przeciwdziałaniu inwigilacji elektronicznej i informacyjnej, wspierające działalność Magny Polonii. Wpisy będą także widoczne na portalu społecznościowym Minds.com https://www.minds.com/PanSzyfrant
https://www.minds.com/PanSzyfrant

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *