Ukraińcy to dziki szczep — nie naród.

Szanowni Państwo,

chciałbym Państwu przedstawić bardzo, ale to bardzo ważny wpis z Orędzi Pana Jezusa przekazywanych przez Cypriana Polaka (Krzysztofa Michałowskiego). Mamy tam istotną informację o przeszłości (czasach Lehickich), teraźniejszości i przyszłości Polski. Mogą sobie teraz Państwo wyobrazić, jak wielki wysiłek będzie podejmowany z najróżniejszych stron, aby przedstawić te Orędzia jako heretyckie. Naprawdę, będzie to wielki wysiłek, ale nie powiedzą tego, że ks. Stanisław Małkowski zgodził się zostać kapłanem dla Centrum Smoleńskiego — głównego przyszłego dzieła związanego z tymi Orędziami.
Wpis zawiera pouczenia osobiste do otrzymującego Przekazy, ale zdecydowana większość tego arcyważnego wpisu odnosi się do spraw publicznych:

https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/08/9-viii-2019-czyz-mozna-mowic-o-narodzie.html

W innych orędziach jest wiele także o bardzo trudnych tematach, znajdziemy tam na przykład potwierdzenie niebocentryzmu, jako rzeczywistej budowy świata oraz fakt, że popularna zwłaszcza w Niemczech tzw. „hipoteza czasu widmowego” jest prawdziwa, co rzuca zupełnie inne światło na przeszłość Polski, w tym tę bardzo odległą, zwaną także i w tych Orędziach Lehicką (poprawna pisownia).
Znajdziemy tam także potwierdzenie tego, że miecz, który jest przechowywany w podziemiach katedry poznańskiej, to rzeczywiście miecz św. Piotra, a także będziemy mogli przeczytać, prawdę o tym, skąd się on wziął w Polsce, a nie wspominałbym o tym, gdyby ona pokrywała się z tym, co możemy przeczytać na ten temat w wielu innych źródłach, powielających stare kłamstwa i przemilczenia.


Piątek, 9 sierpnia 2019r.

00:12

– Dobrze by Ci, dziecko, zrobił choć tygodniowy wyjazd nad morze (wylot), ale niestety musisz się najpierw podleczyć, jeśli nie wyleczyć.

– Mam nadzieję, Panie Jezu, że teraz pójdzie lepiej, jeśli zechcesz.

– Tak <prawdopodobnie „tak” C. P.>, szatan atakuje Cię poprzez wzmożoną chorobę lecz to o czym mówiliśmy powinno Ci pomóc.

– Dziękuję śliczny Jezu, chwała Tobie Chryste.

Chciałem, Panie Jezu podziękować za księdza Pelanowskiego. Oprócz tego, że ma Twój dar i jest też prorokiem to bardzo zdolny facet.

Tak, jest bardzo zdolny i mądry.

Słuchałem wczoraj jego konferencji o Eucharystii. Mam Twoje przekazy a dalej tu jestem głupi.

On, jak sam mówi, był głupi wiele lat. Uczy się i dostaje Łaski, tak jak Ty.

Ale on ma lotny umysł a ja jestem ociężały.

– Mówiliśmy o tym wczoraj dziecko. Masz zmęczonego ducha i to jeszcze przed przekazami.

Tak Panie Jezu.

Teraz porozmawiamy o starożytnej Lechii.

Dobrze Panie Jezu:)

🙂

Mówiłem na ten temat nie raz.

Najważniejsza rzecz to ta iż mój przodek o imieniu Iz urodził się tysiąc lat przed Moim Narodzeniem na Warmii ( jest to data przybliżona, jak mówiłem było to już tysiąc lat przed Moim Narodzeniem).

Wiele rzeczy potwierdzałem.

Tak Panie Jezu. Bardzo za to dziękuję.

A o czym teraz będziemy rozmawiać?.

A o czym chcesz dziecko?

W ramach starożytnej Lehii?

Tak.

( Chciałem zapytać o coś, ale Pan powiedział abym o to nie pytał.

O inną rzecz mam też nie pytać, może już o to pytałem?)

– I cóż, Panie, czynić z tą sprawą, z naszą historią sprzed roku 966. Są przebłyski, może wykład starego profesora, ale teraz powstaje dokument kontra.

Są, dziecko, dokumenty, są kroniki, są kroniki nie tylko polskie, ale inne, są mapy, są badania waszych historyków średniowiecznych i zaborów, a także z XX – lecia, w tym księży, są ciągle nowe odkrycia archeologów, są badania haplogrup, które pokazały, że Polacy mieszkają na tych terenach dawniej niż Grecy i przodkowie Włochów na swoich.

– Ukraińcy wnoszą prawa do terenów Ukrainy, ale także wschodnich terytoriów Polski, twierdzą, że mieszkali tu od zawsze.

– To uzurpacja dziecko. Nie trzeba sięgania do czasów starożytnych żeby to obalić. Kijów zakładali Lehici, pisze przecież i o tym ruski kronikarz Nestor. Dlatego Chrobry upominał się o Kijów.

Czyż można mówić o narodzie ukraińskim? To nie naród, to szczep – dziki i bezwzględny. Niegodni są nosić miana Słowian nawet gdyby nie mieli krwi chazarskiej w swych najbardziej dzikich elementach.

Wobec was, Polaków, narodu wybranego zachowywali się jak narzędzie szatana, a w herbie Ukrainy mają szatańskie widły.

Ich bezwzględne okrucieństwo w czasie II wojny przeszło wszelkie granice bestialstwa. Kaci są w strasznym piekle. Po stokroć dostają to co zadali. Ale na Ziemi musi też być sprawiedliwość.

Prawo i Sprawiedliwość stały się formacją skrycie wrogą.

Nie można się temu dziwić, jeśli zna się wcześniejsze Orędzia gdzie mówiłem o Jarosławie Kaczyńskim, że jest człowiekiem FSB, dawnego KGB.

Czytałeś też o związkach premiera obecnego z Rosją. Są fakty, nie trzeba więcej.

Ukraińcy w Polsce, zasiedzeni, będą zawsze narzędziem w rękach sił wrogich Polsce, przede wszystkim Rosji, ale także Niemców i Żydów.

Przyjdzie jednak czas, że o Ukraińców w Polsce upomni się i Anglia i przede wszystkim USA.

Oto wasz sojusznik, któremu nie przeszkadza plucie w twarz sojuszniczemu państwu i osłabianie go.

Mamy wrogów na wschodzie: Rosja i Ukraina. Rosja nie tylko na wschodzie bo nad głową Królewiec uparcie nazywany nazwiskiem sowieckiego bandyty Kalinina ( chyba żyda).

Ukraina nie tylko wróg ( oficjalnie sojusznik graniczący), ale teraz wróg zasiedlający nasz kraj kilkoma milionami ludzi. Wróg – synagoga szatana z olbrzymimi pieniędzmi jak Rotszyld, który ma ich może i stukrotnie więcej niż nasz roczny budżet.

Trochę mniej, dziecko, ale i tak wielokrotnie więcej niż wasz budżet, choć jak mówiłem pieniądze te należą do masonerii, która jest od czasów starożytnych a on jest ich dysponentem, ale samowolnie całą kwotą nie może dysponować.

I Ty, Panie, mówiłeś, że żydzi mogą zablokować nasze finanse w ciągu dwudziestu czterech godzin.

Do tego Niemcy, Anglia i USA, bliscy i dalecy na różnych poziomach, do tego w środku, w tym kryptożydzi.

Tak dziecko, kryptożydzi rządzą w Polsce od roku 89`. Dlatego Polacy nie mogą stanąć na na nogi.

Nawet to, że status materialny Polaków jest coraz lepszy martwi ich. Martwi, bo Polacy przez to nie chcą wyjeżdżać z kraju i nie chcą też jak powiedział wasz premier, który przyznał się nie wprost do swych żydowskich korzeni, pracować za miskę ryżu.

Praca kilku milionów Ukraińców w Polsce jest dobrym sposobem na to, żeby zahamować tak słaby przecież wzrost płac.

Ten wzrost płac był blokowany, jak wiesz, niemal od początku tak zwanych przemian. Nie ma tu rzetelnej informacji, nie ma świadomości Polaków. Każdy chce być autorytetem dla siebie a są przecież przeważnie maluczcy.

Wasza inteligencja nie zachowuje się jak polska inteligencja o ile nie jest zdradziecka czego macie przykład w Toruniu. Te osoby: dyrektor, pedagog i ten ukraiński nauczyciel powinny być zdymisjonowane a przywrócone do pracy dopiero po kilkuletniej karencji w innym mieście lub na wsi. Tak powinno być.

Tak Panie Jezu, ale czy mają cichego poparcia rządu i publicznej telewizji w tej chwili nie mówiąc o innym poparciu?

– Tak, jednak Polacy muszą walczyć o swój kraj i to stawiając sprawę ostro. Mówiłem przecież, że w przypadku biskupów powinny być pikiety pod kuriami z hasłem, że nie chcemy takich biskupów.

A w przypadku dobrych – wiece poparcia. Nie ma tego pierwszego a drugie jest bardzo słabe i nie jest samoistne, nie ma serc jak w przypadku metropolity krakowskiego.

O Panie uderz w tych wrogów.

Uderzę, gdy wy uderzycie. Nie mieczem, nie pistoletem, nie jakimiś bezprawnymi działaniami, ale mówieniem non possumus ostrym sprzeciwem, solidarnością, najpierw ze Mną Bogiem a potem ze sobą. Polacy/Lehici z Polakami/Lehitami.

Polacy nie chcą chcieć, jak Panie cytowałeś, więc czeka nas ucisk.

Szatanowi na ściółkę. Nad wami będzie się szczególnie znęcał. Bardziej niż nad świeckimi wrogami Polaków, którzy tu żyją i rządzą Polakami. Lecz długi nie będę czekał bo nie mogę pozwolić na szkody, które wyrządzacie memu narodowi. Wygubię was i będzie to niedługo jeśli nie skorzystacie z szansy jaką wam daję. Nie mogę jej przedłużać do dni waszej starości bo nie ma czasu na to a gdyby był zniszczylibyście Mój naród.

Tak Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.

– Mieliśmy jeszcze pisać, ale zakończysz przez Twoją mamę, która tłucze się o 1.15 i je kolację a będąc zmęczona stuka sztućcami co Cię zirytowało i wyrwało z pisania bo spodziewałeś się ciszy.

Cóż, nie możesz jej mieć, dziecko, nawet od dwudziestej trzeciej a okazuje się nawet nieraz i nie tak rzadko, od pierwszej w nocy.

Tak Panie Jezu. Dziękuję.

Chwała Tobie Chryste. – Ucisk przyjdzie, ale może być złagodzony. Łagodzą go modlitwy, łagodzi i ta grupka, która czyta me Orędzia, zwłaszcza ci aktywni, ale to za mało. Sami rozumiecie.

Teraz jest dobra okazja, żeby opowiedzieć się w przypadku metropolity krakowskiego. Milczy polska inteligencja, milczą uniwersytety, milczy episkopat.

Biskupi służący dwóm panom, daję wam szansę lecz gdy was zabiorę z tego świata gdzie traficie? Traficie na zatracenie.

Szatanowi na ściółkę. Nad wami będzie się szczególnie znęcał. Bardziej niż nad świeckimi wrogami Polaków, którzy tu żyją i rządzą Polakami. Lecz długo nie będę czekał bo nie mogę pozwolić na szkody, które wyrządzacie memu narodowi. Wygubię was i będzie to niedługo jeśli nie skorzystacie z szansy jaką wam daję. Nie mogę jej przedłużać do dni waszej starości bo nie ma czasu na to a gdyby był zniszczylibyście Mój naród.

Tak Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.

– Mieliśmy jeszcze pisać, ale zakończysz przez Twoją mamę, która tłucze się o 1.15 i je kolację a będąc zmęczona stuka sztućcami co Cię zirytowało i wyrwało z pisania bo spodziewałeś się ciszy.

Cóż, nie możesz jej mieć, dziecko, nawet od dwudziestej trzeciej a okazuje się nawet nieraz i nie tak rzadko, od pierwszej w nocy.

Tak Panie Jezu. Dziękuję.

Chwała Tobie Chryste.

Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)


 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Ocena: 5.0. Na podstawie 2 głosów.
Proszę czekać...

7 thoughts on “Ukraińcy to dziki szczep — nie naród.

 1. Co do wymienionej w Orędziu postaci — Izie z Warmii, to był on przodkiem NMP, żyjącym tysiąc lat przed Narodzeniem Pańskim. Z tych dwóch wpisów dowiadujemy się, że jego dom był w Gietrzwałdzie, na miejscu późniejszych Objawień Matki Bożej. Bardzo interesująca lektura:
  Wpis pierwszy:
  https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2017/05/1-v-2017-cz-2-przodek-pana-jezusa.html

  – Naprawdę nic mi w tej chwili nie przychodzi do głowy.
  Dobrze. Kiedy Twój przodek Słowianin (Choć tej nazwy wtedy nie było), Aria – Lechita przybył na Wschód.
  – Podawanie dokładnych lat nie byłoby właściwe ( w sytuacji jaka panuje w nauce i związanych manipulacji). Jednakże było to już tysiąc lat przed Moim Narodzeniem.
  – A skąd Panie Jezu był?
  – Z Warmii.
  – Panie Jezu to takie wielkie.
  Kim on był?
  – Wojownikiem, ale także rzemieślnikiem. Robił koła, uprząż dla koni i do wozów. Ponieważ miał bardzo zręczne palce zajmował się też wyrobem klejnotów.
  Był człowiekiem dzielnym, spokojnym, kochającym życie, człowieka, przyrodę (naturę). Oszczędny w słowie, mądry w radzie. Ceniono go, zasięgano chętnie rady.
  Miał 40 lat gdy opuścił swoją rodzinną ziemię.
  –  I co się z nim stało?
  – A jak myślisz?
  – Wiem Panie, że umarł jak wszyscy prawie (oprócz Henocha i Eliasza).
  – Był w pierwocinach Izraela.
  Poznał prawdziwego Boga i po śmierci czekał na niego wraz z innymi, czekał na Chrystusa Zwycięzcę. Teraz jest zbawiony.
  – Dlaczego o tym nie było wiadomo?
  – A jak myślisz, dziecko?
  – No tak, wiem.
  – Filistyni moje dziecko? Tak, to byli Słowianie. Jedni Słowianie byli w Izraelu, inni nie. Tak jak niektórzy dzisiaj dociekają, a co jest dość oczywiste biorąc pod uwagę moje cechy, mojej mamy,  św. Jana i wielu Galilejczyków, ale i króla Dawida. Izrael nie był semickim monolitem. Stanowił połączenie kilku ras.
                               (przeszkoda.. mała)
  – Chwała Tobie Baranku Boży, który pochodzisz z naszych ziem.
  – Jak ci o tym wspomniałem, jest to ważne, ale nie tak ważne aby przykrywać tym inne rzeczy.
  – Chcę aby to było wiadome.
  Jednakże i tu należy zachować umiar.
  – Jakie było jego imię Panie?
  – Imię jego było podobne do mojego: Iz. Co jak trafnie rozpoznali wasi niezależni badacze oznacza: z głębi, głębię, źródło prarzeczy. To odczytanie nazw słowiańskich rzek jak Izera jest prawidłowe: początkowego rdzenia: Iz.
  – Panie Jezu to są wielkie tajemnice, rzeczy. A ci ludzie, którzy rozpoznali „Iz” i co oznacza „Miriam” chyba nie wierzą lub nie dowierzają, że wiara dana Izraelowi pochodzi prawdziwie od nieskończonego Boga.
  – Dlatego mają  zasługę dla tej prawdy, gdy nie wierzą w moją naukę, nie kochają mnie.
  Jak mówiłem w Orędziu (podasz link)http://cyprianpolakwiara.
   zobaczą po śmierci, a jeszcze wcześniej w Prześwietleniu Sumień, że nie jestem kimś narzuconym przez ludzi, tylko Bogiem i nie jest wymysłem ludzkim wiara Izraela.

  Drugi wpis o Izie:
  https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2017/08/4-viii-5-viii-arka-przymierza-grob.html

  – Panie Jezu czy Arka Przymierza znajduje się tam gdzie podał badacz, którego, wydaje się, Ty prowadzisz i czy tam jest też grób Adama, to znaczy na górze, na Golgocie, ściślej pod nią?
  – Tak mój synu.
  Tam został pochowany Adam i tam znajduje się Arka Przymierza, którą skropiła moja krew, tak jak podaje badacz będący w Łasce u Boga, którą to krew zaniósł do zbadania w laboratorium izraelskim i ma ludzkie geny tylko od matki.
  To wszystko prawda moje dziecko.
  – Dziękuję Panie Jezu.
  Chwała Tobie Chryste.
  – Czy grób Noego i jego rodziny znajduje się tam gdzie podał ten sam badacz w pobliżu Arki na górze Ararat?
  – Tak synu, to co mówi ten badacz prowadzony przeze mnie i namaszczony przez Boga na te badania, jest prawdą.
  – Panie Jezu czy Twój przodek o imieniu Iz http://cyprianpolakwiara.blogspot.com… skoro urodził się na Warmii, czy urodził się tam gdzie dzisiaj jest Gietrzwałd i może mieszkał czy też urodził się na miejscu w którym objawiła się Matka Boża?
  – Tak dziecko. Tam się urodził i mieszkał.
  – Chwała Tobie Chryste! Panie niezbadany.
  Tam był jego dom? Tam gdzie objawiła się Matka Boża?
  – Tak moje dziecko!
  – Chwała Tobie Panie Przedwieczny.

  Ktoś podał w komentarzach we wpisie o dzikim szczepie coś, co może być bardzo interesującym komentarzem na temat tzw. „Marszałka Piłsudskiego”, jak się okazuje — ani marszałka, ani Piłsudskiego:

  Świadectwo Polaka złożone Maciejowi Giertychowi (Opoka w kraju, nr 100):
  Mówił mi ks. Abp. Teodorowicz, że był wraz z Abp. Sapiehą świadkiem przenoszenia trumny Piłsudskiego z katedry wawelskiej do krypty obok. W trakcie przenoszenia spadło wieko trumny. Pod spodem była maska sztuczna Marszałka. Dopiero pod nią ciało w rozkładzie. Do nóg była przyczepiona tabliczka z napisem hebrajskim: „Wielkiemu Synowi Narodu Wybranego Szlomie Zelmanowi, Naczelna Władza Izraela na pamiątkę. Śmierć jego będzie pomszczona na gojach.”
  (-) Mroczek Kazimierz.
  Warszawa 26 I 1988 r.
  wieś Stoczek
  poczta Garwolin 2
  08-410 Garwolin
  P.S. (przypis M.Giertycha) Zelmanowie, frankiści, osiadli w Wilnie, wzięli nazwiska: jeden – Pił-sudski, a drugi – Dzierżyński. Nie wiem skąd to wiem.
  12 V 1927 Radio Raszyn nadało: „12 V zrobiłeś zbrodnię i 12 V zginiesz”. To ponoć jest w „Prze-wodniku Katolickim” z owego czasu.

  Ocena: 4.2. From 5 votes.
  Proszę czekać...
 2. Szanowni Administratorzy.

  Wypleńcie te ubeckie rzygowiny, bo to się nie godzi, żeby na takim portalu, brednie i herezje tego sortu chociaż jednym przecinkiem, gdzieś świtały.

  Nie skończcie jak Najwyższy Czas.

  Ocena: 3.5. From 8 votes.
  Proszę czekać...
  1. Spytałbym tak dla zwyczaju, cóż ubeckiego, bredniowego i heretyckiego odnaleźlibyśmy w powyższym wpisie, że nadaje się on do „wyplenienienia”?
   Wskazuje on na agenturalność Jarosława Kaczyńskiego, jako człowieka KGB, czy też FSB, jak kto woli, ale to chyba jeszcze nie ubectwo, opublikować takie sprawy.

   Ocena: 4.4. From 7 votes.
   Proszę czekać...
 3. Jeśli ktoś bierze na poważnie ten „czat” z rzekomym Jezusem Chrystusem, Królem Wszechświata (który jest stwórcą historii raczej niż jej komentatorem ), używającym określeń potocznych i banalnych – to sam sobie robi krzywdę. Poziom ogłupienia i oderwania od rzeczywistości tych którzy to biorą bezkrytycznie za prawdę – jest porażający. Przecież takie przekazy może pisać każdy dla uzasadnienia swoich poglądów. Spodziewałbym się takiej publikacji raczej na na jakiejś nawiedzonej stronie NEW AGE z przekazami od „samego Jezusa”, których nie brakuje w sieci. Ta publikacja to obraza dla inteligencji i dla katolickiej wiary. I z całą pewnością jest to czysta fikcja wyssana z odmętów chorej wyobraźni lub jakiś nowy eksperyment socjotechniczny. Magna Polonia strzela sobie w kolano.

  Ocena: 3.2. From 9 votes.
  Proszę czekać...
 4. Po raz drugi, mamy tu „negatywny komentarz”. Pierwszy komentator był proszony o uzasadnienie swoich obraźliwych słów i nie odpisał. Ten drugi także może napisać konkretniej, co w nim budzi takie wątpliwości, że uważa, że to nowy eksperyment socjologiczny i że każdy może sobie to sam napisać.
  Czy ten Jarosław Kaczyński z KGB?
  Znowu podobny argument – odwołanie do redakcji Magny Poloni, chociaż ona nie pisze tego bloga. Znów podobnie, jak poprzedni komentujący. Niemy krzyk – „usuńcie to”!
  Ale od razu odpowiem na pytanie, czy każdy może to sobie sam napisać. Odpowiem, żeby sobie poszukać, czym jest niebocentryzm i dlaczego jest to przed ludźmi ukrywane, a niebocentryzm był potwierdzany w tych Przekazach. Cóż podać na koniec? Coś do testu na pisanie samodzielnie tych tekstów, zebrane Orędzia o Smoleńsku:

  https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2019/07/0redxia-smolenskie-do.html

  Ocena: 4.2. From 5 votes.
  Proszę czekać...
 5. Inne współczesne Orędzia (np. Alicja M.M), chociaż pod kątem językowym i doboru treści są oczywiście przeznaczone dla innego rodzaju czytelników, to pozytywnie odwołują się do fragmentów Orędzi Cypriana Polaka. Orędzia Cypriana Polaka również odwołują się do wielu Orędzi, w tym także z imprimatur (Adam Człowiek, Maria Valtorta). Sam Pan Jezus czasem komentuje Poemat Boga Człowieka czy teksty Anny Dąmbskiej.

  Ja osobiście nie znalazłem żadnych informacji w tekście Orędzi, na podstawie których możnaby je skreślić. W komentarzach na blogu osoby, które uznały te Orędzia piszą o dobrych owocach. Niektóre wspominają o otrzymanych łaskach.

  Aktualnie przynajmniej dwóch księży czyta te Orędzia, a ks. Stanisław Małkowski zgodził się zostać kapłanem dla Centrum Smoleńskiego. W dzisiejszych czasach wrogowie Polski i religii katolickiej chętnie by upublicznili informacje dyskredytujące te Orędzia i koncepcję Centrum Smoleńskiego. Jednak pomimo tego żadna zmiana opinii ks. Małkowskiego w tej sprawie nie krąży w internecie, więc najprawdopodobniej podtrzymuje on słuszność tych Orędzi.

  Ocena: 5.0. Na podstawie 1 głosu.
  Proszę czekać...
  1. Otóż to. Gdyby coś przeciw tym Orędziom mieli, to już dawno by tego użyli, ale to niemożliwe, bo to są autentyki, więc zostaje im kłamać i obrzydzać, podtruwając atmosferę wokół Nich.

   Ocena: 5.0. Na podstawie 1 głosu.
   Proszę czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *