Szatanizm gdzie nie spojrzeć

Szatanizm. Wiele osób mając styczność z tym rzadko występującym słowem ma na myśli nieliczne przypadki wariatów bijących pokłony przed pentagramami i figurami kozła. Jest to bzdurny mit, zważywszy na fakt że oddawanie czci kamiennym bykom i sowom to bałwochwalstwo, dziś znane jako pogaństwo. Szatanistami niekoniecznie jest zbuntowana młodzież na koncercie metalowym, w koszulkach z demonami i wykonująca dłońmi tak zwane rogi. To po prostu głupia zapita piwem subkultura.

Wbrew powszechnej niewiedzy, szatanizm nie jest czczeniem szatana. Szatanizm to czczenie samego siebie. Biblijny diabeł zbuntował się przeciwko bogu Jahwe, i zachęcał ludzi to czynienia tego samego. Szatan mówi: wasz bóg dużo wymaga, a nic nie daje. Ja wam dam wszystko co zechcecie i nie chcę nic w zamian. Nie musicie mnie czcić, nikogo słuchać nie musicie, nic nie musicie, bądźcie sami sobie bogami.

Szataniści żyją w złudzeniu że człowiek to bóg, toteż może on kreować rzeczywistość. Stąd też najbardziej szatanistyczną organizacją jest masoneria. Łączy ona biblijną historię Lucyfera (z łac. niosący światło) z greckim mitem o Prometeuszu (z łac. myślący w przód), który to zbuntował się przeciwko bogom poświęcając się ludzkości, za co został przez bogów ukarany. Światło, oświecenie to często wykorzystywany motyw w masońskiej symbolice, nazywany przez członków lóż iluminacją. Nie bez przyczyny Leonardo Da Vinci narysował człowieka w kole w okresie nazwanym przez szatanistów odrodzeniem, które tak naprawdę było upadkiem rozumu, racjonalności i normalności charakterystycznej dla wspaniałowiecza, które propagandyści ozwali średniowieczem, na postulat wynosząc ociemnienie, według nich będące oświeceniem, a całe te wieki ciemnoty większej niż w epoce ciemnoty nazywanej starożytnością, połączyli hasłem nowożytność, która jest nowotworem dziejowym.

Szatanizm to pycha. Brak pokory charakterystyczny dla dziecka, które mimo tłumaczeń rodziców że nie mają pieniędzy, wydziera się iż mają mu kupić tę drogą zabawkę bo tak chce. Szatanista myśli w sferach własnej chorej utopii (z gr. nigdzie), w której nie ma żadnej odpowiedzialności i człowiek może robić co chce. Dlatego też wszelkie ograniczenia traktuje z góry jako przeszkodę, przeciwstawiając się tym samym rzeczywistości, normalności, bogu, przyrodzie.

Szatanista to facet który przebiera się za kobietę i mówi że jest kobietą. To wariatka twierdząca uparcie iż jest więcej niż dwie płcie. Szataniści, uważając siebie za ludzi wyzwolonych, prowokują łamaniem konwenansów, nazywając sztuką osrywanie samych siebie, nie chcą podporządkowywać się żadnym normom, wobec czego są gorsi od zwierząt. Posługując się hasłami w stylu ‘względność’ postulują pogląd chaosu, według którego w społeczeństwie najistotniejsze nie są zasady (konserwatyzm), a wolność (liberalizm).

Patrząc na modę, odzież noszoną przez nastolatków na której widnieją piramidy z okiem i trupy, a także promowany w mediach i reklamach za pomocą sloganów hedonizm, można rzec że nic w tym dziwnego nie ma, albo już tak bardzo udziwaczniły się pokolenia. Popularne i często eksploatowane hasła często odwołują się do porzucenia wzorców, kierowania się sercem i dania się ponieść emocjom. ‘Rób co chcesz’ – charakterystyczny slogan hipisów i części rockowych muzyków, którzy są szatanistami. Ów kult kierowania się sercem, młodości, nieskrępowanej zabawy i braku dyscypliny ma na celu rozjuszyć młodzież do kwestionowania wszystkiego co mówią rodzice, dziadkowie i w ogóle starsze pokolenia.

 

Przysłów 22:15 Głupota tkwi w sercu młodzieńca, lecz rózga karności wypędza ją stamtąd.

 

Jeremiasza 17:(9) Podstępne jest serce, bardziej niż wszystko inne, i zepsute, któż może je poznać?

 

Przysłów 28:(26) Kto ufa własnemu sercu, ten jest głupi;

 

Na koniec – kult głupoty promują znane marki za pomocą wszędobylskich sloganów:

 

no limits – bez ograniczeń

you can everything – możesz wszystko

albo

you can be anything – możesz być kim chcesz

break the rules – łam zasady

Rzeczy te oczywiście dotyczą głównie stanów zjednoczonych masonów, nowej atlantydy szatanistów, o której większość teorii spiskowych jest prawdą – genderyzm, projekt ‘nowego porządku’.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Ocena: 5.0. Na podstawie 1 głosu.
Proszę czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *