Słowa Pana Jezusa o Komunii Świętej na rękę w czasie zarazy, słowa do prezydenta, hierarchów i do masonów.

Drodzy Czytelnicy,

na temat korona-zarazy wiele było powiedziane w różnych Orędziach i może warto będzie to pozbierać, tym razem mamy bardzo mocny Apel z samej góry, jest tam kompilacja przesłań tych Orędzi bieżących. Są to Orędzia zatwierdzone przez kilku mistyków (czterech bezpośrednio, w treści tego, co oni podają), pośrednio także przez Brata Elię, tego od cudownej fotografii Pana Jezusa. Wielu kapłanów je bada i tamte inne, świadczące o nich też, nie może być więc mowy o fałszywce, czy o jakiś samozwańcach. Nie ma się co wielce rozwodzić, ale oczywiście, jak ktoś będzie chciał uczciwie dojść, co do wagi tych przesłań, to odpowiem na jakieś pytania.

Zapraszam do lektury, lecz zaznaczam, że to są rzeczy naprawdę sprawdzone, wiarygodne. Proszę zbadać – komu to się nie podobać może?

https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2020/03/13-iii-2020-sowa-pana-o-komunii-na-reke.html

 

Piątek, 13 marca
2.45
Zapisz dziecko
– Cóż zapisać najdoskonalszy Panie Jezu?
Dzieci moje boją się.
Dlaczego sądzicie, że Polska może być ochroniona bez Mojej szczególnej interwencji?
Nie chcecie by Polska była miejscem gdzie jestem Królem i gdzie ważne są Moje Prawa.
Równocześnie uważacie, że Polsce „jakoś się upiecze” jak mówicie?…
Jaka jest śmiertelność we Włoszech. Potraficie przecież liczyć. Więc policzcie jaka mogłaby być śmiertelność w Polsce gdyby wirusa w sobie miało 70, 80 procent Polaków jak to prognozują na przykład Niemcy gdy idzie o ich kraj.
Niech sto tysięcy więc was nie przeraża, bo jak powiedziałem, gdyby nie Moja interwencja to byłoby to trzy miliony.
Bóg chce aby ludzie używali także rozumu i szukali prawdy. Bo Ja Jestem Prawdą. Dlatego dałem przekazy Memu synowi Krzysztofowi bo szukał prawdy i narażał życie gdy idzie o Smoleńsk i wraz z garstką innych Polaków głosił teorię inscenizacji na Siewierny i mgły okęckiej. Ja zaś potwierdziłem ją w Orędziu, które otrzymał na początku przekazów w październiku 2016 jak i późniejszych. Szukał także prawdy o chemtrails i innych sprawach.
Ponieważ miał otwarty umysł mogłem do niego mówić, bo grzeszny był i mało jeszcze kochał. Lecz był wybrany jak i inni wybrani przed założeniem świata.
Dlatego nie mówcie, że aż sto tysięcy (ponad sto tysięcy) tylko sto tysięcy dla oczyszczenia tego narodu.
Nikt kto przyjmuje Mnie z rąk kapłana do ust nie zarazi się przy tym lecz ten, który przyjmuje Mnie na rękę już zarazić się może. Jeszcze bardziej zarazić się może gdy przyjmuje Mnie z ręki szafarza. Słyszeliście o stanie szafarza po ekshumacji, który miał spaloną rękę, tą którą Mnie podawał wiernym. Zatem uważajcie. A wy szafarze zrezygnujcie z posługi. Możecie jedynie czynić to gdy to będzie absolutnie konieczne i nie w kościele.
Nawet gdyby msza miała trwać długo, o wiele dłużej niż to zaplanowane, a tak nigdy nie jest, to Komunię ma dawać tylko ksiądz.
Nie bierzcie Mnie na rękę. Nikt nie jest godny tego czynić. W rękach mogą Mnie trzymać tylko konsekrowane ręce kapłańskie.
Jestem nieskończonym Bogiem, który uniżył się tak, że zamknął się w małym kawałku białego chleba. O tym było więcej w tych Orędziach, także w zbieżności z niebocentryzmem.
Zatem Ja, Jezus Chrystus nie pozwalam wam przyjmować Mnie na rękę.
Jeśli do tego dojdzie w całym kraju, do takiego przymusu, wtedy zacznę gubić i kapłanów i biskupów. Śmiertelność wśród nich będzie wtedy duża.
A wy będziecie mieć mniej kapłanów.
Mówiłem w tych Orędziach o spowiedzi generalnej. Śpieszcie się teraz. Wy zaś kapłani nie traktujcie jej jako zło konieczne, którego wierny od was chce, tylko z sercem i rzetelnie aż penitent będzie czuł uwolnienie i radość.
I pięć godzin nieraz nie jest za dużo. Czasami wystarczy godzina, ale to rzadko do dobrej spowiedzi generalnej.
Jeśli nie będziecie chcieli słuchać spowiedzi generalnej dotknie was głuchota.
Wy zaś hierarchowie praktykujecie i Bogu świeczkę i diabłu ogarek. Jeśli będziecie tak dalej czynić nie pomoże, że nie chcecie się spotykać ze sobą.
Nie należy wpadać w panikę. Zapasy niech robi każdy, ale mówię tu o codziennym zachowaniu.
Mój syn nie musi bo nie zachoruje na tę chorobę i nikogo też nie zarazi, ale przeciera często ręce spirytusem salicylowym gdy jest na mieście a nawet dba o higienę innych przecierając klamki drzwi wejściowych do bloku gdzie mieszka i do kościołów.
Zatem hierarchowie nakażcie częste przecieranie klamek w drzwiach do kościołów, kilka razy dziennie i by także robili to sami wierni. Także wycierajcie ławki w kościołach w tygodniu środkiem odkażającym.
To wam nie przyszło do głowy.
I nie podsuwają tego wrogowie Kościoła.
Jeśli jesteście na to zbyt mało inteligentni to nie powinniście być moimi sługami w miejscu w którym was postawiłem.
Nie nawołujecie do używania wody święconej w domu. Nie wspominacie o możliwości iż wierny wchodząc do kościoła i wychodząc z niego może przeżegnać się wodą z przyniesionej przez siebie buteleczki.
Nie przyszło wam do głowy aby zarządzić dodatkowe święcenia wody na mszach, przyniesionej przez wiernych aby mieli jej pod dostatkiem. Potraficie tylko „osuszyć” kropielnice.
Takich biskupów nie potrzebuje Polska, teraz królestwo Chrystusa.
Macie wielki znak gdy idzie o chemtrails lecz nie chcecie go widzieć.
Na to was nie stać w waszej mizerii w szukaniu prawdy.
Nawróćcie się, jeszcze nie jest za późno.
Plan był wobec Polski trzy miliony ofiar coronawirusa. Nie mogą tego zrobić bo zatrzymuję chemtrails, wszystkie chemtrails z tym wirusem.
Ale wy nie lubicie cudów. Nie lubili moich cudów faryzeusza i zaciskały im się pięści a twarz wykrzywiała nienawiść.
Polska jest miejscem dla Polaków i kochających Polskę, to mówiłem w tych Orędziach.
Ci, którzy służą dwóm panom nie mogą kochać Polski bo ktoś kto służy dwóm panom jednego zdradzi. Wiecie o tym, prawda?
Kościoły muszą zostać otwarte. Na mszach może być mniej ludzi. < w znaczeniu, że rozłożonych w większej ilości mszy C.P.> Chrystus nigdy nie zalecał aby podawać sobie ręce na mszy, tym bardziej, że niektórzy robią to przesadnie i skupiają się na człowieku zamiast Bogu.
Ty rzeczniku, Żydzie Pinkasie nie zalecaj modlenia się w domu bo to nie jest Twoje zadanie.
Twoje miejsce nie jest w Polsce a zwłaszcza w polskiej służbie zdrowia.
Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle.
Możesz być powieszony przez lud Polski. Nie teraz jeszcze lecz gdy będzie w Polsce wielki krach gospodarczy i dziesiątki tysięcy zmarłych na coronawirusa a więcej niż milion chorych to jest to już bardzo prawdopodobne.
Okazałem Ci Łaskę gdy Hostia przytoczyła się do Twoich rąk. Nie byłeś tego godzien jak każdy, ale jesteś prezydentem Mego umiłowanego kraju, skąd pochodzi Mój przodek o imieniu Iz ( jak było w tych Orędziach).
Dlatego tak Cię uszanowałem. Uszanuj Ty i Mnie, nie tylko w sercu, kłaniając się wrogom Polski, lecz postawą.
Polska to nie Polin. Polska jest krajem starożytnym a Ariowie -Słowianie, w tym zwłaszcza z terenów dzisiejszej Polski, nieśli kulturę i swoje geny na Bliski Wschód i w wiele innych miejsc.
Imię Mojej Matki jest słowiańskie – Miriam, to znaczy – jestem pokojem. Korzenie Mojego Imienia też są słowiańskie : Iz, co znaczy – z głębi prarzeczy. Przykładem jest rzeka Izera, dzisiaj w Niemczech, wtedy i później rzeka ludu tylko słowiańskiego.
Dawid oznacza dający wid, czyli światło.
Uzupełniaj swą wiedzę prezydencie Dudo bo źle Cię uczyli ( jak i innych Polaków). Sam powiedziałeś, że się uczysz, zatem ucz się.
Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne.
Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu.
Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach.
Zatem pamiętajcie.
Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich.
Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy.
Strzeżcie się.
Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. Widzicie to.
Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi.
Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę.
Służcie Polsce.
To ostatni wasz czas.
Amen.
Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco.
-:)
Zawsze dziecko słabo ci wychodzą komplementy względem mnie;)
– O Panie Jezu.
– Poczerwieniałeś trochę dziecko.
– Tak Panie Jezu.
– Jesteś tylko narzędziem, lichym drucikiem bynajmniej nie z czystego srebra, które dzisiaj kupiłeś w liczbie piętnastu monet za 1400 złotych:) Pan Jezus się śmieje.
Dobrze zrobiłeś dziecko.
Nie kupuj jednak złota. Złoto kocha szatan i nim mógłby zająć Twoje myśli. Kupisz jeszcze dziecko za taką samą kwotę.
-:) Mówisz o tym Panie Jezu?
Dziecko, kwota trzy tysiące złotych w srebrze to za mało aby chciał Cię ktoś obrabować z ludzi, którzy mają większe możliwości nie znając Twego adresu i innych potrzebnych im danych:)
-:)
Ponadto skończyłoby się to dla każdego takiego człowieka śmiercią i to w cierpieniu. Bo takie mam wobec Ciebie plany.
Czytelnicy zaś tego blogu z Orędziami wiedzą kim masz być.
Jeśli zaś kto chce Cię rabować czy to wiedząc kim jesteś czy też nie – umrze i ucierpi także jego rodzina podobnie jak ktoś zechce ci uczynić inną poważną krzywdę – umrze w cierpieniu. Ucierpią też jego bliscy.
Och Panie.
-:)
Jestem jednym Bogiem i Bogiem Starego i Nowego Testamentu. Nie „ wstydzę się” i nie wypieram Siebie z czasów Starego Testamentu taki jaki jestem w Piśmie. Zatem pamiętajcie: Wierzgacie przeciwko ościeniowi. A za walkę z Moją ojczyzną, bo to także Moja Ojczyzna, będą karał surowo. Choć zawsze jestem miłosierny. Lecz się tym nie pocieszajcie bo lżejsze piekło to Moje Miłosierdzie.
Płaczę bardzo nad taką duszą lecz ona wybiera.
Zatem nie pocieszajcie się Moim Miłosierdziem.
– Chwała Tobie Chryste Królu.
-:) Chciałeś coś dodać dziecko, ale się wstrzymałeś.
:) Tak Panie Jezu.
Teraz przepisz przekaz i umieść.
Tak Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste­
-:)
Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)

 

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Ocena: 3.7. Na podstawie 3 głosów.
Proszę czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *