O tym jak ‚ubogacono’ kulturowo nastoletnie panny

Postanowiono wzbogacić kulturowo nastoletnie panienki w ramach akcji EuroWeek.

Opublikowane zdjęcia z trzydziestoletnimi imigrantami o śniadym kolorze skóry (adoptowanymi przez bożka Sorosa) w objęciach dziewcząt, a także relacje uczestniczek, jak chociażby ta o „pokazywaniu prącia” świadczą o tym iż akcja udała się znakomicie. Chwalą ją sobie także sami trzydziestoletni imigranci o śniadym kolorze skóry, takimi słowami jak na przykład: „mnóstwo seksu, zabawy i alkoholu. Dodatkowo darmowe wyżywienie i zakwaterowanie”. Miejsce w sam raz aby posłać tam swoje dziecko, no, chyba że jakiś rodzic chce zostać posądzony o rasistę i homofoba, bo tylko rasista, homofob i prawicowy terrorysta nie zgodziłby się na oddanie swej córki w łapska obcego faceta o skłonnościach pedofilskich. A pedofilia, jak wiadomo, jest jak najbardziej w porządku, no chyba że pedofil nosi sutannę, wtedy jest kategorycznie zła. Ale w tym przypadku żaden z ubogacaczy kulturowych sutanny nie nosił, więc można być spokojnym.


Powyższe zdjęcie do „panowie i panny młode” na bliskim wschodzie.

Prócz ubogacania kulturowego dziewczynek w postaci przytulasów od obcych mężczyzn, na EuroWeek miało miejsce również ubogacanie religijne, gdyż jak wiadomo, islam polega między innymi na naśladowaniu Mahometa, a ten za „żonę” obrał sobie 6-letnią Aiszę, czym ubogacił kulturowo bliski wschód na wieki.

Panienki z Polski mogły zapoznać się z koraniczną kulturą w praktyce, co z pewnością wpłynęło na wzrost tolerancji wobec biednych imigrantów szczęśliwie adoptowanych przez bożka Georga Sorosa. Wszak Koran słusznie naucza że

“Prorok powiedział: `mężczyzna nie będzie pytany dlaczego bije swoją żonę`” (Abu Dawud 12:2142)

“Posłaniec Allaha przyszedł do nas i pozwolił nam zawierać małżeństwa okresowe” (Muslim 8:3247); „Braliśmy udział w świętych bitwach prowadzonych przez Apostoła Allaha i nie mieliśmy ze sobą żon. Pytaliśmy: `czy powinniśmy się wykastrować?` On zabronił nam tego i pozwolił poślubić kobiety na określony czas” (Bukhari 62:13).

“Posłaniec Allaha tak powiedział: `Przez Tego, w Którego Dłoniach jest moje życie, gdy mężczyzna woła swoją żonę do łóżka, a ona nie odpowiada, Jedyny na Niebie jest niezadowolony z niej dopóki jej mąż nie będzie z niej zadowolony`” (Bukhari 54:460).

“Kobietę można porównać do owcy, krowy lub wielbłąda, wszystkie są ujeżdżane” (al-Qurtubi XV, p.172).

Nie dziwi więc że owocne programy nauczania EuroWeek ucieszyły postępowe media. Tym bardziej iż ubogaceniu kulturowemu oraz religijnemu dzieci towarzyszyło także ubogacenie polityczne.

Wielkie zasługi ma tutaj nauczycielka języka angielskiego Marta Miełek z Myszkowa (LO im. mjr. Henryka Sucharskiego), znana z przeprowadzonej w szkole akcji „Tęczowy piątek” w ramach której edukowano młodzież że zboczenia, pedofilia i dewiacja jest bardzo fajna, a dyrektor szkoły który nie zgodził się na rozwieszanie plakatów propagujących grzech sodomski (a który jest przecież TYLKO drugim w kolejności, po morderstwie, grzechem wołającym o pomstę do Nieba) jest homofobem. Nastolatkowie w ramach protestu przybyli do szkoły w elementach ubioru reprezentujących barwy symbolu LGBT+ (czyli facetów przebierających się za kobiety, kobiet przebierających się za facetów, kobiet które żyją w grzechu sodomskim z kobietami, mężczyzn którzy żyją w grzechu sodomskim z psami, a także facetów uważających się za gumowe buty).

Jak wynika z powyższego zdjęcia na którym widzimy postępową aktywistkę, prawdopodobnie przyszłą noblistkę, uśmiechniętą Martę Miełek, na EuroWeek dzieci były nauczane jak powinny myśleć o mordowaniu ludzi nienarodzonych, legalizacji „związków między ludźmi o tej samej płci”, a także czy Polska powinna przyjmować imigrantów.

Wyręcza się tym samym rodziców ze zbędnego wysiłku wychowywania swoich dzieci. Po cóż wychowywać swoje dzieci, jak może to zrobić szkoła państwowa, rządowa telewizja oraz akcje w ramach Fundacji Batorego? Jakże to państwo nas rozpieszcza, skoro wyręcza rodziców z wychowywania ich własnego potomstwa – i robi to z niezwykłą pieczołowitością, zostaje tylko sprawa decyzji rodziców. Ku nieszczęściu niektórych, rodzice nadal decydują o swoich dzieciach, co jest oczywiście karygodne, bo tylko państwo ma rację i słuszność w decyzji o przyszłości własnego narodu. Przeto wedle sanacyjnej mentalności reprezentowanej przez Jarosława Kaczyńskiego, to państwo winno decydować  które dzieci mordować, które posłać na front, czy je szczepić, o czym ich nauczać, no a w związku z powyższym przypadkiem – w ręce jakiego pedofila je oddać. No bo przecież nie takiego w sutannie, gdyż taki to zły pedofil, podczas gdy imigrant śniadej skóry jest pedofilem dobrym i słusznym z polską racją stanu.

O tym czym polska racja stanu jest, raczył nas poinformować Jarosław Olechowski, przy okazji wyrzucenia Wojciecha Cejrowskiego z rządowej telewizji za powiedzenie prawdy o Jarosławie Kaczyńskim, iż ten jest dzieciobójcą, a także za spalenie flagi Unii Europejskiej. Jak więc widać, według sanacyjnej mentalności Jarosława Kaczyńskiego i jego kapciowych z partii, mordowanie dzieci i służba Angeli Merkel stanowi polską rację stanu, a jeśli ktoś się z tym nie zgadza, jest wrogiem Polski i najprawdopodobniej ruskim agentem. Piłsudski byłby dumny z tak wiernie kontynuowanej polityki.

Jako że pan Wojciech Cejrowski, który co prawda jeszcze nie obudził się z żydo-amerykańskiego snu, jest niezwykle sympatycznym podróżnikiem, pozostaje mi życzyć mu Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia. Tym bardziej, że po stwierdzeniu prawdy na temat mordercy Jarosława Kaczyńskiego, rządowe media zaczęły Cejrowskiego obrażać. Takaż jest „mądrość etapu”, i przypomina to nieco dzień w którym pochwalona została Beata Szydło jako najlepszy premier od wielu lat, a po kilku godzinach premierem być przestała. No, ale że premier który nie ma pochodzenia żydowskiego jest premierem niesłusznym, obrano żydowskiego bankiera Morawieckiego. A jak się obiera na premiera bankiera (rym niezamierzony) to znaczy że szykuje się jakaś wypłata. Nie zdziwiło mnie więc że tuż po objęciu stanowiska premiera rządu, Mateusz Morawiecki dokonał przelewu 200 milionów złotych. No no, dla takiej mamony dla szabesgojów z pewnością warto było go poprzeć.

Ojciec premiera, Kornel Morawiecki, tak samo jak między innymi sławny krzykacz Paweł Kukiz, zagłosował przeciwko projektowi „STOP ABORCJI”. Nic jednak tak bardzo nie prezentuje mentalności sanacyjnej jak postawa byłej premier Beaty Szydło, która 31 marca 2016 roku w wywiadzie dla Radiowej Jedynki, zapytana o stanowisko wobec projektowi „STOP ABORCJI”, odpowiedziała: Jeżeli chodzi o moje zdanie – tak, ja popieram tę inicjatywę. Aczkolwiek 4 kwietnia, po konferencji, została zapytana dlaczego nie poruszyła sprawy dzieciobójstwa. Jej odpowiedź doskonale wyraża partyjniacką mentalność: Wielokrotnie zaznaczałam, że jako prywatna osoba jestem przeciwna aborcji. Nigdy nie mówiłam tego jako premier polskiego rządu.

Tymczasem dużo dzieje się w Stanach Zjednoczonych Ameryki, o czym jednakże napiszę następnym razem.
Z Bogiem !

———————————————–

Historia i polityka w mediach głównego ścieku jest zakłamana. Chrońmy internet od łapsk etatystów. Warto szukać wartościowych informacji, także w języku angielskim (artykuły, analizy, fora, filmiki), i je analizować.

przykład rzetelnej analizy: http://przeczywistosc.pl/pizzagate/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Ocena: 4.3. From 6 votes.
Proszę czekać...

Komentarze

Dodaj komentarz