Klątwa Boża na „Jasną stronę mocy”.

Szanowni Państwo,

ten blog zajmuje się sprawami bezpieczeństwa elektronicznego, zatem podam najpierw informację na ten temat. Kiedy używamy przeglądarki google, ona najpierw sprawdza, czy to jest temat „bezpieczny”, czy też nie. Jeśli „bezpieczny”, to nie ma problemu, może nakręcać nas w nim, pokazywać rzeczy tak, żeby trafiać na „bardziej wybranych” realizatorów konkretnego tematu. Jeśli temat jest niebezpieczny dla systemu, to od razu chce ta wyszukiwarka nam dopowiedzieć, na przykład: Objawienia w Oławie i od razu ona nam sugeruje: fałszywe. Podobnie inne tematy, jak na przykład niebocentryzm w ten sposób chce „załatwić”, żeby od razu mieć od początku w nich pod górkę.

Inne sprawy inaczej załatwia, na przykład przy słowie „aborcja” może dopisywać od razu – „wśród nastolatek”, albo „po gwałcie”, żeby dopełnić słynnych frazesów o „zmuszaniu do rodzenia”. Temat jest długi, ale co jest charakterystyczne – to nie ma nic wspólnego z rzetelnym wyszukiwaniem! To ideologiczna presja i to bardzo sprytna, dążąca do zamknięcia nas w tzw. „bańce informacyjnej”, żeby pokazywać nam tylko to, co przeglądarka chce, nic innego. Polecam za to przeglądarkę https://DuckDuckGo.com – ustawmy ją sobie jako główną, popróbujmy, wtedy powpisujmy te słowa, co podałem, zobaczmy, czy będzie chciała od razu podać nam, że to fałszywki?
Oczywiście, jest nieco mniej wydajna i jeśli chcemu wyszukać jakąś dosłowną frazę, to należy umieścić ją w cudzysłowiu. To jest z resztą standardowa składnia dla wielu wyszukiwarek, ale przucajmy uzależnienie od tej największej przeglądarki, to to kwintestencja więziennictwa informatycznego. Na to wolny Polak nie może sobie pozwolić.

Teraz przejdźmy do tematu, ponieważ musiałbym koniecznie przekopiować wszystko, całą tą stronę, zostawię Państwa po prostu z odnośnikiem do tego, o co chodzi z klątwą Bożą na „Jasną stronę mocy”, czyli na ludzi związanych z „Królem Lehji Sanjayą” i dlaczego do niej doszło:

https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/10/20-x-2019-cz-2-bluznierstwo-klatwa.html

PS. W najnowszym wpisie tego bloga („Ofiara życia za Wolną Elekcję na Błoniach Krakowa) znajdzie się także ostrzeżenie przed innymi politykami, arystokratami spod znaku City of London i wskazanie wiarygodnego polityka z Polski (w komentarzu jest napisane o kogo chodzi).

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Ocena: 4.2. From 5 votes.
Proszę czekać...
Pan.Szyfrant
Informacje dotyczące przeciwdziałaniu inwigilacji elektronicznej i informacyjnej, wspierające działalność Magny Polonii. Wpisy będą także widoczne na portalu społecznościowym Minds.com https://www.minds.com/PanSzyfrant
https://www.minds.com/PanSzyfrant

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *