„Każdy dobry Polak i patriota winien…”

mieć w domu broń.”

Tym cytatem, znamiennym nie jeśli chodzi o samą treść, a o pochodzenie, chciałbym Państwa zapoznać z pewnym wyborem tekstem mistycznym, w których jest mowa o broni, czy jej posiadaniu. Nie jest sztuką, niczym polityk, powiedzieć sobie, że „w kraju niewolniczym nie można mieć broni”. Sztuką większą jest kupić spośród dostępnych, potężnych egzemplarzy w pełni sprawną i bardzo groźną broń, a chodzi przede wszystkim o czarnoprochowce, z nich zaś najodpowiedniejszy z racji zaawansowania konstrukcji wydaje się Remington 1858, który ma także bardzo prostą możliwość założenia w przyszłości pięciostrzałowego bębna konwertowanego na amunicję zespoloną (gdyby miały zniknąć pozwolenia władzy na broń na naboje scalone). Kto narzeka, a nie wyposaża się, póki czas, popełnia błąd. Jeśli chodzi o broń szablopodobną, to dobre mogą być maczety o klasycznych kształtach i sprawdzone – warto poczytać recenzje w sieci. Maczeta to potężna broń sieczna, zastępuje z wielkim powodzeniem półszablę, lub tasak bojowy z czasów I wojny światowej, a jest znacznie tańsza. Należy poczytać, które modele są sprawdzone (Ontario, Fiskars, może niemieckie kopie maczety armii USA firmy MFH, które są sprzedawane razem z taką zieloną pochwą z solidnego plastiku i mają piłę na przeciwnej do ostrza krawędzi.

Zaczynamy temat Objawień, będziemy go kontynuować jeszcze w kolejnym wpisie, gdzie zahaczymy nieco o tematykę biblijną.

Osobom, które chciałyby łatwo sobie wytłumaczyć, że „to nie są prawdziwe Orędzia, nikt z Kościoła ich nie potwierdza” chciałbym przypomnieć, że ks. Stanisław Małkowski zgodził się zostać kapelanem Centrum Smoleńskiego – w przyszłości głównej inicjatywy, związanej z tymi Orędziami. Po Smoleńsk zapraszam do mojego pierwszego wpisu. O tematach potwierdzonych w tych Orędziach, a niełatwych, jak na przykład niebocentryzm, czy czas widmowy postaram się jeszcze wykonać osobne wpisy w przyszłości.

„Każdy dobry Polak i patriota winien mieć w domu broń”.
Proszę czytać z uwagą, jakie kwoty tam wchodzą w grę!

Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)
https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2018/06/6-vi-2018-cz-2.html?m=1

17:05 dnia 6. czerwca 2018r.

Taką replikę broni dziecko możesz mieć, prawdziwą szablę polską, dobrze naostrzoną.

Ale czy to Panie dobre, ja, Twój sługa? A jak taką bronią zadałbym ranę komuś, może śmierć?

Taka broń w dzisiejszych czasach będzie służyła jedynie do obrony i nie będziesz jej przecież wynosił z domu, chyba żebyś się ćwiczył we władaniu szablą. To możesz czynić i zrobi to dobrze Twoim mięśniom i Twemu refleksowi, także Twemu samopoczuciu.

Taka szabla jest jednak droga (replika). To dwa tysiące złotych lub więcej.
– Jednakże miej ją. Wszelako moi apostołowie nosili broń, którą mogli siebie i mnie obronić.

– Czyżbym musiał takiej użyć?

– 🙂

– Każdy dobry Polak i patriota winien mieć w domu broń. Nie wykraczajcie przeciw prawu i miejcie tylko tę, która jest dozwolona. Każdy ma prawo dbać o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny.

Jeśli nie macie broni a odmawiają wam prawa do jej posiadania oznacza to, że jesteście niewolnikami.

W ten sposób Amerykanie są w mniejszym stopniu niewolnikami niż Polacy.

Panie Jezu jesteś niepojęty.

– Tak dziecko lecz zawsze sprawiedliwy a jako Człowiek zawsze byłem i jestem rozsądny.

– Czy Panie to nie spowoduje większej masakry gdy taką broń miałoby wielu ludzi w domach albo choćby tylko świadomi i aktywni patrioci?

Nie dziecko, jest tylko do obrony, jak to nazwaliście, miru domowego. Nikt z taką bronią nie może dziś czynić nic innego.

Jeśli będą was mordować i wchodzić do domów to tym możecie dać odpór, odstraszyć wroga. Nie mam tu na myśli regularnych oddziałów moje dzieci, do tego wyposażonych w najnowocześniejszą broń. Tym nie dacie odporu. Lecz jak wiecie światu grożą rewolucje i inne podobne krwawe dzieło diabła. To wam pomoże. Powinniście też taką broń święcić abyście zawsze pamiętali czemu ma służyć i poza ćwiczeniami użyć jej tylko w razie absolutnej konieczności , <nieczytelnie zapisane słowo> w razie obrony swoich najbliższych. Jeśli nie znajdziecie księdza, który zechce to zrobić poświęćcie sami, najlepiej wodą egzorcyzmowaną.

Zawsze, Panie Jezu, zaskakiwałeś swoich współczesnych, także postołów i uczniów i także nas zaskakujesz.

Tak, lecz czynię wszystko dobrze.

Chwała Tobie Panie Jezu Chryste. Chwała Nasz Królu.

– Odmówcie sobie nawet innych rzeczy a kupcie tę broń. Jak niektórzy może wiedzą jesteście najbardziej rozbrojonym narodem w Europie. Niech tak nie będzie.

Nie włączajcie się też z tą bronią w żadne akcje (w przyszłości), obojętnie kto by was namawiał. Rzecz dotyczy tylko obrony was i najbliższych w waszych domach i mieszkaniach.

Bądźcie gotowi na to wydać nawet kilkanaście tysięcy złotych a jest to kwota za którą można zakupić wystarczającą ilość tego typu broni ( czyli tej dozwolonej przez obecne prawo, bez zezwolenia).

– A ja tylko szablę, Panie:)?

– Tak, dziecko, Ty tylko szablę.

– Chwała Tobie Chryste!!

– :)!

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Ocena: 5.0. Na podstawie 3 głosów.
Proszę czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *