Jak zniszczyć cywilizację [poradnik]

Udało się barbarzyńcom spowodować upadek Imperium Rzymskiego, znieść monarchię w niemal wszystkich krajach Europy, lecz mimo to pozostały u nas elementy cywilizacji łacińskiej, normalności i porządku. Od wielu lat usiłują ją zniszczyć masońscy oligarchowie, to jest ci którzy wieszczą iż ‘z chaosu wyłoni się nowy porządek’.

Zacznijmy od podstaw, czyli od narysowanej przeze mnie piramidy. Na szczycie jest CYWILIZACJA. By spowodować jej upadek, co wydaje się ogromnym przedsięwzięciem, wystarczy tak naprawdę skruszyć jej fundamenty. Nie ma cywilizacji bez narodu, tak jak nie ma narodu bez rodziny.

NARÓD. Jak wynarodowić kraj? To proste – pomóc przedstawicielom cywilizacyjnej opozycji w zamieszkaniu na naszym kontynencie. Idealnie tę rolę spełniają bojownicy islamu, a tygiel kulturowy ludzi o wrogim nastawieniu do siebie z pewnością wywoła chaos, mniejszą bądź większą wojnę, na której międzynarodowy przemysł ludobójstwa zbije fortunę sprzedając broń obu stronom konfliktu. Na końcu pod pretekstem zaprowadzenia pokoju i demokracji, dojdzie się do władzy.

Ramię w ramię z demokratyczną sitwą stoją media, w których, by wyeliminować przywiązanie narodu do tradycji, stosowana jest fałszywa retoryka. Nowomowa nakazuje nazwać narodowca faszystą, i dostatecznie często powtarzać hasło ‘polskie obozy zagłady’, zakłamując historię.

Podstawą podstaw jest RODZINA, miłość mężczyzny i kobiety, fundament ludzkości można wyrazić w zdaniu

 

Matka rodzi dziecko

 

Barbarzyńskość nie zna granic, toteż orędując światu odwróconego dekalogu, cieszy się z najgorszego obrazu

 

Matka morduje dziecko

 

To zdanie zwiastuje upadek cywilizacji. Odwrócenie normalności, porządku, prawa. Brak przyszłości popierają również projekty ‘zawarcia małżeństw’ dewiantów spod szyldu LGBT oraz genderyzm.

W islamie chodzi o to by naśladować Mahometa, mordercę i pedofila. ‘Małżeństwa’ sześćdziesięciolatka z noworodkiem to według muzułmanów świętość. Niedawno w Szwecji (był kiedyś taki kraj) zalegalizowano tak zwaną ‘poligamię’. Dodać do tego feminazistki popierające największe ludobójstwo w historii, dzieciobójstwo, i oto jest obraz apokalipsy.

Skłócanie społeczeństw wspierają rasiści, marksiści, a także ludzie którzy niczym wampiry reagują na widok krzyża gniewem i paniką. Wypaczenie konserwatywnych wartości w religii, symbolizmu chrześcijaństwa będącego tłem naszej cywilizacji, na którego wśród rzeczy istotnych zwykle nie zwracamy uwagi, ale bez niego byłoby przerażająco pusto, to jeden z celów międzynarodowych agentur śmierci opłacanych przez psychopatycznych bankierów.

Tak bardzo udało się masońskim hordom pomieszać młodzieży w głowach, że rzymskokatolicyzm, element kulturowy cywilizacji, traktowany jest przez część z nich jako archaizm.

Upadek cywilizacji jest na rękę różnym stronnictwom szatanistów, w tym na przykład Rotszyldów i Sorosa. To wojna między nami a nimi, między legionistami a barbarzyńcami, między rycerzami, strażnikami cywilizacji łacińskiej, monarchistami, narodowcami, a potworami.

https://www.youtube.com/watch?v=1ZHDU48xO_s

https://www.youtube.com/watch?v=yO5Ig9WRZ88

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Ocena: 3.7. Na podstawie 3 głosów.
Proszę czekać...